reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Dzidzi ?

reklama
podpisuję się dwoma imionami tylko tam gdzie mnie o to proszą, ale tych urzędowych formalności nie jest tak dużo i idzie przeżyć.
my synkowi daliśmy drugie imię i jest Piotr Jakub po tatusiu, a teraz jak będzie dziewczynka to drugie imię będzie po mnie,a jak chłopiec, to po jednym z dziadku;-)

U nas będzie tak samo - drugie imię po rodzicu :)
 
Dorotko myślę, że Twoja Różyczka podziękuje Ci kiedyś że ją tak pięknie nazwałaś :)
Anna Maria bardzo mi się podoba! Dla mnie w grę wchodzą właściwie tylko 3 imiona: Weronika, Hania i właśnie Anna-Maria :)
 
Dorota Róża to piekne i nietypowe imię. Twoja córka na pewno będzie z niego zadowolona.

Mój mąż na razie nie za bardzo chce rozawiać na temat imion. Chyba myśli, ze to jeszcze za wcześnie i nie chce zapeszać. Poza tym mówi, ze on i tak nie będzie miał za dużo do powiedzenie bo to pewnie ja ostatecznie zdecyduję:-D
Mi w każdym razie bardzo podoba się imię Marysia, i jeszcze Hania i Helenka.
Zupełnie nie mam pomysłu dla chłopca (może Ignacy???), ale widzę, że nie tylko ja mam większe problemy z wyborem imienia dla chłopca. Ciekawe dlaczego tak jest??
Pondato, na pewno imiona będą podwójne, ale co do tych drugich to jeszcze nie mam pomysłu... wszyscy dziadkowie mają raczej specyficzne imiona, więc może po pradziadkach:)

Właśnie wybieram się z mężem na spacer to trochę go pomęczę o te imiona:-p
 
U mnie w rodzinie mamy już 7 dzieci i mają takie imiona:
Wiktoria Angelika
Aleksandra
Natalia Karolina
Dominika
Zuzia
Maja Diana
Gustaw (Gucio)

Tą ostatnią dwójkę dzieli 5 tygodni. Niezła parka co?:-D
 
Rozmawiałam z M na temat imion. Dla dziewczynki Małgosia, dla chłopca Mikołaj, Sebastian, Karol. Może jeszcze coś przyjdzie nam do głowy:)
 
reklama
u mnie w rodzinie jest zasada, żeby raczej nie powtarzać imion. Sytuację komplikuje tylko fakt, że najbliższe kuzynostwo liczy 23 osoby, do tego dochodzą jeszcze moi dwaj siostrzeńcy:tak: Większość "normalnych" dla mnie imion została już wykorzystana. Wsród tej grupy przeważają chłopcy, więc jeśli okaże się, że i ja będę miała chłopca to naprawdę nie wiem jakie imię wybrać:-D
 
Do góry