reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Dzidzi ?

hej Mistres , ja tez myślałam o Lilianie bo chciałam cos wyjątkowego ale jednak wybraliśmy Millę.
A Liliana bardzo ładne ale juz nie takie rzadkie :) popularność rośnie w zaskakującym tempie.
 
reklama
U nas zaczęło się od Liliany a wyszła Lena. Trochę się boje że moda na to imię wzrasta i nie chciała bym żeby Len było tyle co Maj ( bez obrazy dla osób które mają tak na imię lub dzieci mają bo mi się bardzo podoba ). Ale z M bardzo podoba nam się LENA i nie wyobrażamy sobie naszej córci z innym imieniem . Moja mama ma na imię Jagoda i też mi się to imię bardzo podoba, kiedyś było rzadkością i zawsze w szkole każdy się dziwił z nauczycieli jak moja mama ma na imię :-p . Brat mojego M daje swojej córci Jagoda (żona szwagra ma termin porodu na 12 stycznia ). Pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie przewidzieć . Ja mam na imię Paulina i pełno dziewczyn z mojego rocznika miało tak na imię i nigdy mi to nie przeszkadzało :-)
 
Mi też się podobała Liliana ale mój m nie bardzo bo skoro wybraliśmy już wcześniej Agatkę to już ma tak zostać. Oczywiście teściowej imię sie nie podoba ale ja tym kompletnie sie nie przejmuje - nasze dziecko i to nam ma sie imie podobać jak i inne rzeczy dotyczące naszego dziecka;)
 
U nas oprócz Dominiki, Pauliny, Natalii, Alicji, Magdaleny, Agnieszki pojawiła się jeszcze Sylwia :-)
Agnieszka chyba nie będzie, bo mężowi nie podoba się zdrobnienie Aga i Agusia, a mnie Agniesia.
Ech z tymi imionami... A czasu coraz mniej.
 
Mi lekarz powiedział że będzie chlopiec, wiec mąż chce Wojtusia a ja Piotrusia, ale ja jeszcze mam imię dla dziewczynki bo przecież życie lubi płatać figle i będzie w razie pomyłki USG - Lenka :)
 
reklama
Do góry