reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla dziecka?

No a to moje typowania:
dla dziewczynki: Laura, Martyna, Róża, Olimpia, Emma, Julianna, Liliana;-)

dla chłopca: Kacper, Kuba, Filip, Konrad;-)

trochę tego jest i co chwile zmieniam na inne ale jak na razie na pierwszym miejscu stale jest Laura albo Kacper. :-D
 
reklama
u mnie Martyna była na drugim miejscu, potem jeszcze wpadła Oliwia, dla chlopca nadal nic nie ma, mąż mówi, że może być Tomasz, ale wydaje mi się bardzo pospolite... ja zawsze chciałam Martin, ale odpada :( jeszcze zobaczymy
 
U nas chłopiec miał być zawsze Maksymilianem - juz Weronika miała nim być;-).
Weronikę w rezultacie wymyślił Tata, a ja zaakceptowałam od razu.
Teraz mamy problem, bo żadne imię dla dziewczynki nam nie pasuje, do tego sporo imion takich jak Julka, Zuzia, Natalka czy Maja jest juz wykorzystanych w rodzinie. Ostatnio ustalaliśmy i wychodziła nam Gabrysia, Justynka lub Kinga. Ewentualnie Zosia lub Ola. Ja najbardziej jestem za Gabrysią, ale mąż kręci nosem. No i ciągle jesteśmy bez imienia. Może jednak na następnym USG pokaże się "ptaszek":dry:
 
Odwieczne dylematy, ale jakie miłe:) my zdecydowalismy sie na Jakuba który na świat przyjdzie juz za kilka dni:)
Życzę dobrych i trafnych wyborow iion dla waszych pociech:)
 
Nasz synek początkowo miał się nazywać Tomasz,ale mi się nie podobało.Po długich poszukiwaniach w końcu doszliśmy do porozumienia,będzie -MATEUSZ
 
u nas brak imienia. a im wiecej wyczytuje roznych ksiag imion tym mniej mi sie wszystkie podobaja. dla dziewczynki mielismy ustalone Chloe. wiemy ze bedzie chlopiec moze dlatego tak trudno wybrac. byla propozycja Nikko, Gwidon, Rino a nawet po tatusiu junior Michal. zobaczymy moze nas oswieci!!!
 
dla chłopczyka : KUBA , dla dziewczynki :LAURA ( lekarz twierdzi że bedzie Synuś, więc ....KUBUŚ)
 
wg dzisiejszego usg zapominamy o Majeczce, a czekamy na szymona Huberta! :-)
 
reklama
No ja jeszcze na 100% nie wiem ale lekarz cos o coreczce wspomnial a to nawet fajnie bo dla chlopca nic nie udalo mi sie wymyslic jak na razie..

corcia bedzie Sarah Lilliani ;-)
 
Do góry