reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2008' rozpoczęty przez aqua1-23, 13 Luty 2008.

1. aqua1-23

aqua1-23 Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zakładam wątek imieninowy - może podzielimy się tu imionami które nam się podobają i jak kie będą nosiły nasze szkraby :tak:

- szczerze sama mam problem z imieniem dla fasolinki :sorry:i licze ,że może mnie natchniecie jakimś fajowskim pomysłem

oczywiście mam imiona które mi się podobają ale u mojego M. nie perzejdą :-(więc te co napisze to nasz kompromis

narazie dla chłopaka
    - Wojtek
    - Staś

dla dziewczynki
    - Julka
    - Lidka
    - Ala
    - Lenka

2. Kkasiulka

Kkasiulka Wrześniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aqua - czekałam na ten wątek :tak::-)

Podobają mi się Twoje propozycje imion dla Chłopców, Wojtuś, Staś, znam takich małych chłopców i fajnie to brzmi :tak:

Julka, Ala i Lenka są super, tylko Lidka mi się nie widzi :eek: - ale to moje zdanie;-)

Ja nie mam juz nic do gadania jeśli będzie chłopiec, ma być Kuba i już ;-)

A co do dziewczynki, to już też mam wybrane - Zuzanna, bo Mężuś na nic innego nie przystał. Podoba mi się jeszcze Maja, bardzo mi się podoba, ale mój chrzestny ma takiego psa....:baffled: Niestety, Irmina i Tatiana nie przeszły...a szkoda, mam dobre wspomnienia jeśli chodzi o Irminę.

A reszta wrześnióweczek? Jakie imiona wybrałyście?

3. reklama
  4. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    oj u nas tez bedzie problem

ja jak na razie nie mam pojęcia,

kiedys sobie myslałam, ze jak będe miała 2 dziewczynki to będzie Maja i Kaja, ale wiem że tak Kaja, to u mojego Darka nie przejdzie

podoba mi sie tez Iga, Lena

dla chłopca zawsze podobało mi sie Kuba, ale juz dużo tych Kubusiów

tez liczę, ze może cos podpowiecie :-)

5. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    macie może link to tej strony, gdzie podają listę napopularniejszych imion w Warszawie????? albo wogóle jakies stronki z imionami????

6. Klajo

Klajo Wrześniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To teraz ja...
    U mnie kompromis z M. poega na tym że imiona nie mogą być długie, ze wzgędu na nazwisko, które będzie długie...wieć jakbym dziewczynkę nazwała Aleksandra albo Franiciszek - to bym krzywde w podpisywaniu się zrobiła maleńśtwu na przyszlość:-)

Dla dziewczynki tylko:
    - ANIA- i tu nie było żadnych dyskusji, imię wybraliśmy jakieś pól roku :tak:

no i chłopiec i tu jest problem...
    - jest duża sznasa na Adama, (M upiera się przy Janie - ale ja nie chcę)
    - podoba mi się też Mateusz

Co do Kuby i Filipa odpadają, bo moje kanarki miały tak na imię, więc nie potrafie...

7. ajako

ajako mamusia Julci

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to chyba jednak bede pierwsza, zeby tylko sie malemu nie odmienilo.........

Po Waszych namowach jednak sie zecydowalam i mam nadzieje, ze dolaczycie wkrotce do mnie, czekam i zapraszam mamuski i moze tatuskowie rowniez, jesli beda mieli ochote wrzucic tutaj swoje typy {piec groszy hehehe} :-):-):-)

8. Klajo

Klajo Wrześniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ajako - Aqua juz założyła wątek z imionami, nie doczekała się na Ciebie:):):)Propnuje tam zajrzeć ...

9. ajako

ajako mamusia Julci

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiec tak, jak niektore z Was wiedza, na ostatniej wizycie pan gin i ja rowniez, zobaczylismy na monitorze malego czlowieczka wyma****acego raczkami i nozkami.............no, a miedzy tymi nozkami widac bylo malenkiego siusiaczka:-):-):szok::szok::szok:
    Oczywiscie wiele osob mi nie wierzy i mowia, ze to zdecydowanie za wczesnie, zeby to naprawde bylo widac, ale ja tam wiem swoje, od poczatku tak czulam i juz..........dobra powtarzac sie nie bede.......

Oczywiscie zgody na 100 procent miedzy mna, a mezem nie ma, ale wstepnie wyglada to tak-
    mamusia- podoba mi sie Kajetan, Milosz, a najbardziej Szymon
    tatus- ma tylko jeden typ, na ktory upiera sie jak osiol i chyba w koncu mu ulegne- Tymon.
    Moj cudny maz stwierdzil, ze owszem Szymonek jest ladne, ale obecnie bardzo popularne i troche racji w tym , bo sama znam z 4 malych Szymonkow.
    A Tymonek jest oryginalne, nie znane, nie popularne jeszcze i brzmi podobnie.
    No coz, do wrzesnia czy tam sierpnia jeszcze duzoooooooo czasu, wiec moze nam sie z piec razy odmieni hehehe, pozyjemy, zobaczymy.

10. reklama
  11. ewa_ll

ewa_ll Mama Julci i Oleńki-:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas z P. tez nie możemy dojść do porozumienia:-D:-D

propozycje dla chłopca: bartuś ( P. się nie podoba), michał lub marcin
    dla dziewczynki: aleksandra, natalia. podoba mi się tez zosia, ale mamy juz dwie w rodzinie:-p

12. ajako

ajako mamusia Julci

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A i jeszcze chcialabym dodac, ze synek pierworodny drugie imie dostanie po tatusiu wiec bedzie to Tymon Piotr J.
    ps. Ewcia dzieki bardzo za dopisanie plci malucha na ogolnej liscie wrzesniowek :-):-)
    ps. to kto nastepny???

Poleć forum