reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

A juz jednak ktos zrobil z tym porzadek, w sumie to dobrze, bo sie zmartwilam, ze dziewczyny nie beda wiedzialy gdzie pisac.;-);-)
Ale tyle sie tam napisalam, ze juz mi sie narazie nie chce tego samego powtarzac.
Musze znowu weny dostac.:tak:
 
reklama
A juz jednak ktos zrobil z tym porzadek, w sumie to dobrze, bo sie zmartwilam, ze dziewczyny nie beda wiedzialy gdzie pisac.;-);-)

ajako, to ja usunęłam watek:zawstydzona/y: napisałam ci na priva..

a szymon- to i mi baaardzo się podoba, ale tak ma na imię brat P;-)
 
ajako, to ja usunęłam watek:zawstydzona/y: napisałam ci na priva..

a szymon- to i mi baaardzo się podoba, ale tak ma na imię brat P;-)

Dzieki jeszcze raz Ewa...;-) juz wszystko dobrze, jednak moje wynurzenia sa i tu, wiec powtarzac sie znowu nie bede.:tak: dodam tylko, ze rowniez jestem za Szymonkiem, ale chyba wiekszych szans na przekonanie meza nie mam, bo stwierdzil....... cytuje.;kiedys powiedzialas, ze dla synka ja ustalam imie, a ty dla corci............


No coz pozostaje jak narazie synus- Tymon Piotr
ewentualna corcia- Lena lub Milena Joanna.
ps; ide juz w koncu od tego kompa, bo nic nie zrobie przez caly dzien brrrrrr to narazie kobietki, zajrze pozniej.
 
czesc dziewczynki ale fajny watek!!

u nas postanowione jak bedzie synus bedzie pawelek a co do dziewczynki to na razie ja rzucam typy a moj kreci nosem
podobaja mi sie michalina(i chyba o takie bede walczyc jakby co) olga lena i lidia tez bardzo ale wszystkie zostaly skrytykowane

nazwisko co prawda mamy dluuugie ale ta miska mi z glowy wyjsc nie moze najlepiej jak bedzie synus pawel piotr(po tatusiu) i koniec

kuba tez by u mnie nie przeszedl choc siostra mnie namawiala ale mialam chomika o tym imieniu
 
U mnie dziołszka będzie Zośka, a jak będzie chłopak to będziemy myśleć :-)


No prosze, prosze Kasia z Gdanska, a tak nam tu pieknie po slasku zasunela..........dziolszka hehehe:-D:-D:-D..........a Zosienka dla dziewczynki ostatnio bardzo popularne i bardzo fajowskie, gdyby moja mama nie miala tak na imie, to tez bysmy sie nad nim zastanawiali :tak::tak::tak::tak:


ps. wszyscy mowia, ze moja mama to rowna kobita, wiec mysle, ze Zosia bedzie git dziolszka ;-);-);-):-):-)

ps. 2 a Kasia jak ma na imie Wasz starszak??? bo nie doczytalam chyba....:sorry:
 
Mały jest Piotrek - miał być Pawełek albo Piotrek, ale w przysłowiach zawsze ten lepszy, mądrzejszy i większy to Piotr, więc jest Piotruś :-)
Ogólnie Zośkę to od początku chcieliśmy, ale wyszedł Piotruś :-D A męskie imię to mojemu Darkowi się żadne nie podobało. Jeszcze mu się podoba Jacek, ale mi jakoś nie leży dla odmiany. Mam nadzieję że ta Zosia wyjdzie, bo jak nie to będzie z imieniem bieda ;-) Chyba że Pawełek ;-)
 
reklama
a u mnie jest masakra.. :eek: zero dyskusji..
Przyszły tatuś zakomunikował mi że on już od baaardzo baaardzo dawna ma imie dla córeczki.. i musi być Kasia.. :wściekła/y:
Ja niestety nie przyjmóje tego do wiadomości.. Katarzyna.. (bo przecierz tak miała by w papierach..) jak można nazwać tak dziecko? No poprostu mi sie to koszmarnie nie podoba...

Mi sie zawsze marzyła Lilianna.. :zawstydzona/y:

A jeśli bedzie to chłopczurek.. hmmm.. nie mam zielonego pojecia.. Zawsze podobało mi sie imie Bartuś :) ale mój wybranek ma właśnie tak na imie :-p
także nie wiem.. tatuś też nie ma pomysłu.. on ciągle powtarza że ma być Kacha i koniec kropka :sorry:

także czuje coś że to bedzie chłopczurek.. może i dobrze :tak: unikniemy wtedy wojny o imie dla dziewczynki :tak: bo niestety obydwoje jesteśmy koszmarnie uparci i raczej żadne z nas nie odpuści...:zawstydzona/y:
 
Do góry