reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

bbezimienna -lilianna super wlasnie skojarzylam ze u mojej cory -moniki jest lilka w klasie .

ale spoczywa na nas obowiazek zeby nie zrobic dzieciom krzywdy na cale zycie,chociaz kto wie co bedzie modne za powiedzmy 10 lat? a najlepiej zeby z wiekiem mozna bylo imie zmienic bo np mala monia super duza monika fajnie ale monika jako babcia dla mnie dziwnie????
 
reklama
Lilianka to moja brata córcia - oni chcieli Lilka albo Witek :-) Fajnie :-)
A Kasia śliczne imię ;-), mi się strasznie podobają wszytkie takie popularne: Kasia, Asia, Gosia, Basia, Zosia, Agnieszka, Ela :tak: Jeszcze z dziewczynkowych podoba mi się Hania bardzo. Naprawdę jakiś mam problem z chłopakowymi większy...
Ogólnie teraz chyba dużo jest imion oryginalnych, więc jakoś krzywdę trudno zrobić, bo właśnie dużo jest osób o niepopularnych imionach. :tak:
Nie ma co spinać, jak dla nas to piękne imiona, to dla naszych dzieci też będą piękne :tak::-)
 
Ależ bezimienna! Kasia to takie piękne imię! A szczerze mówiąc, właśnie Katarzyna najbardziej mi się podoba:tak: Katarzyna - to brzmi dumnie:-)
A jak pięknie brzmi "Kasiu" jak Mężuś do mnie mówi.......
 
J mam nadzieje ze poznam plec za jakies 3 tygodnie jak bede w PL. Przy pierwszym dziecku mielismy typy dla chlopaka i dziewczynki. Urodzila sie corka i ma na imie Lamia, dla syna chcielismy Adam. Mojej mamie bardzo imie Grubcia nie lezy, zawsze narzeka "a mogla byc chociaz Lena"
Na razie chyba przy Adamie zostaniemy (tak mial na imie moj tata, wiec to tez dlatego), natomiast nie mam zadnego pomyslu na dziewczynke.
 
My, tak jak poprzednim razem, czekamy na informacje co to za plec, bo to ograniczy liczbe kłotni o połowe;-)
 
My jak na razie to chociaż nie znamy płci i tak "kłocimy" się o imię dla chłopca - ostatnio M. stwierdził że będzie Gerwazy - wiem że żartuje , ale zastrzelę go za takie imię ....:-D:-D:-D
 
ja mam nadzieje,że 28-ego poznam płeć - może młode pokaże i ułatwi mamusi podjęcie decyzji no i mogłabym potroszku ubranka kupować - szczególnie jak będzxie dziewuszka to garderoba do wymiany
 
My jak na razie to chociaż nie znamy płci i tak "kłocimy" się o imię dla chłopca - ostatnio M. stwierdził że będzie Gerwazy - wiem że żartuje , ale zastrzelę go za takie imię ....:-D:-D:-D


:-D:-D:-D:-D No niezle rzeczywiscie, bardzo oryginalne, nawet mi sie Gerwazy jako dorosly podoba tylko jak mowic do malego Gerwazika??
A facecie to maja rozne skojarzenia i pomysly, naprawde.........
mnie na przyklad tak sie podoba Miloszek, maly Milek, ale moj maz stwierdzil, ze mial w podstawowce kolege o tym imieniu i on byl gruby, oblesny i sie slinil hehehehe a jego synek oczywiscie taki nie bedzie hehehehe
 
reklama
A ja mam przyszywanego kuzyna Miłosza i był zawsze super koleś - zresztą dalej jest tylko teraz już słabo się spotykamy. Nie jest gruby ;-) Za to strasznie taki pogodny i optymistyczny, i miły :) Bawiliśmy się razem bo nasi rodzice się znają ze studiów. :-)
 
Do góry