reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

pelasia- a co ci do tego, jakie imiona dajemy naszym dzieciom:wściekła/y::wściekła/y: i ten teks "aś jest jak psów"... nie uważasz, że przegięłaś:confused:
jest to wątek otwarty i każdy ma prawo wypowiedzieć się, ale ubliżając innym!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny - ta cała pelasia to jakis szwindel....

Kto ty jesteś i co tu robisz....?? Bo widzę Cię też na sierpniówkach, gdzie denerwujesz i tak w podłym nastroju Ilonkę.....:wściekła/y::wściekła/y:

Kkasiulka - nie da się raczej traktować serio kogoś kto napisał, że lekarz na porodówce przyjmuje średnio 50/60 porodów na dyżurze:-D:-D:-D... Myślę, że się nudzi dziewczynie i tak wali co popadnie;)
 
zobaczcie kobietki co znalazłam
jakie ta "pelasia" potrafi posty wysmażyć, aż mi się przykro zrobiło....
" Pierdolca juz dostaje..zycze mamom radosci z maluchow,a tym nierozpakowanym...przyzwyczajajcie sie bo nigdy nie urodzicie hehehehe ;P"

takiej poważnie traktować na pewno nie można!!!
 
Pelasia - a Ty jak masz na imie jeśli wolno spytac , tez z połową klasy chodziłaś do tablicy . raczej nie Tobie oceniac jak kto nazywa własne dzieci .. a swoja krytyke zostaw dla siebie bo tu jej nie potrzeba.

ida - ja znam jedna Asie egoistke , ale tylko jedna.. moja ciocia jest Asia i mam dobrą kumpelke w pracy i te sa fajne , choć raczej ciche..
 
Robi sie nerwowo widze:szok:
Ja wcale nie znam za duzo As, tylko jedna chodzila ze mna do klasy, bardzo fajna swoja droga. Wiecej bylo Agnieszek - 3
 
Joanna - fajne imię i dobrze mi się kojarzy. Moja wieloletnia przyjaciółka tak miała na imię i była naprawdę fajną osobą. Pełna życia, humoru, dusza towarzystwa i bardzo ciepły człowiek.
Poza tym wśród rówieśników naszych dzieci imię Asia wcale nie jest już tak popularne jak za naszych czasów.
 
reklama
Ja z moim mężem nie przywiązujemy uwagi do tego czy znamy kogoś o danym imieniu na zasadzie skojarzeń. Nie wierzę w to, że nasza córka będzie miała inny charakter jeśli dam jej na imię X a nie Y :-) . W tym wypadku większy wpływ ma charakterek mamusi czy tatusia :tak:.
Naszym faworytem wśród imion jest Marika (rozważaliśmy też Ewę, Sylwię i Nadię).
Natomiast jeśli nasza córa wywinie nam numer i okaże się być ... synkiem to będzie Rafał (mężowi podoba się też Sebastian). Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie ufam na 100% że to dziewczynka... choć w zakupach przeważa róż:laugh2:. Lekarz też człowiek i ma prawo się mylić...:tak:
 
Do góry