reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

reklama
Sreberko ja w końcu tez wrzesniówka ;-) a pisywalam tu juz wczesniej ;-) :-D No a Ty sie rozdwajaj w koncu!!! Buzka :-)
 
Ja już zdecydowałam gdyż moja córeczka jest z września 2008 i ma na imię Liliana a starsza Paulina.
Przy pierwsze czyli ponad 6 lat temu brałam pod uwagę również:
Nalalia
Maja
Julia
Martyna
dla chlopca:
Borys
Szymon
Przemek
Lukasz
a za drugim razem(z tym ze nie mieszkam w polsce)
Amelia
Aurelia
dla chlopca:
Adam
Lukas
Julian
Kuba
91ec79acdd.png

0153536ab0.png
 
ja bralam pod uwage tylko Oliwia a ze okazal sie chlopczyk to jest Oliwier. wiem ze sa to popularne imiona ale mi sie bardzo podobaja :-)
 
Jeszcze jako dziewczynka zawsze mówiłam ze jak kiedyś będę mieć dzieci to będzie chłopiec Patryk,a dziewczynka Patrycja ale wyszło inaczej i chyba dobrze bo mieszkam w Niemczech a tu inaczej wypowiadają te imiona i już tak bardzo w ich wymowie nie podoba mi się to.Teraz miałam nie lada problem bo chciałam imię które po polsku i po niemiecku brzmi tak samo:-).
Oliwie ma moja siostra-super dziewczynka,Oliwierka ma znajoma,ale po niemiecku wypowiadaja to imie okropnie,a szkoda bo jest ladne:tak:
 
a u mnie Julia miała być Jakubem :-):-) ihihhi:-):-) ale jest Julia bardzo mi sie to imie podoba :-):-)

A teraz jak by miała być dziewczynka to Kornelia. Magdalena ,Amelia. a dla chłopca to tylko Adaś to nam sie podobało i tak zostało:-):-):-)
Mam Julię i Adama :-D:-D:-D
 
reklama
miała być Żanetka albo Lilianna, ale wszyszła Maja, jednak jeśli druga będzie dziewczynka to będzie Lilka bo strasznie podoba mi się to imie
 
Do góry