reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

Witam ja swojej corce dalam Alicja mialam wielki dlemat az 2 miesiace myslalam. Chcialam tak bajkowo zeby bylo
ticker.php

024013950.png
 
reklama
Jakie imię z wymienionych wybrać dla synka, mam już córkę Zuzię a do imienia proste, krótkie, polskie nazwisko. Do wyboru mam
Mikołaj
Bartosz lub Bartłomiej
Ireneusz
 
Jakie imię z wymienionych wybrać dla synka, mam już córkę Zuzię a do imienia proste, krótkie, polskie nazwisko. Do wyboru mam
Mikołaj
Bartosz lub Bartłomiej
Ireneusz
Mikołaj piękne imię, ale obok Stasia to najbardziej popularne imię ostatnio (przynajmniej wśród moich znajomych i ich znajomych). Wybrałabym Bartosza :)
 
Mnie się podoba Łukasz. Mam już syna Kacpra i gdyby był drugi chłopczyk pewnie byłby Łukasz, ale jestem w ciąży z dziewczynka :) i łatwo nie było wybrac, ale w końcu się udało i bez dwóch zdań będzie Pola ;)
 
reklama
Do góry