reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

imionka całkiem całkiem mój Mateusz miał być Julką :-)
teraz mamy łatwiej dla chłopca Szymon Piotr a dla dziewczynki Zosia po jedynej babci, to jedyne sensowne imiona do naszego niepoważnego nazwiska ''Golonka". :-)
 
reklama
Super imiona dziewczyny :)
My na razie nie myśleliśmy o tym z Y.
Ja "czuję" że to będzie synal ale mój ukochany chce córunię tak sobie wymarzył i koniec:)
Dla chłopca uparł się na imię Daniel (ważna postać w jego kraju :eek:)
A na imię dla dziewczynki nie miał pomysłu myślał trochę o Lisette (imię jego mamy) ale chyba da mi palmę pierwszeństwa ... chociaż wspominał o imieniu Yarden (hebrajskie Jordan) mi się niekoniecznie podoba.
Dla mnie wymarzone imię dla chłopca to Ksawery ale Y. nigdy się na to nie zgodzi :no: od mojego ukochanego Xaviera Naidoo:)

A tak z ciekawości jutro mi stuka 10 tydzień kiedy można już kukać czy to kogucik czy kurka?:-)
 
Sanya u mnie dwa tygodnie temu na wizycie, jak maluch mial 4 cm juz bylo widac, ze to chlopczyk, oczywiscie gin powiedzial, zeby sie na sto procent nie przywiazywac do tej mysli, bo to bardzo wczesna ciaza jest, ale ja od poczatku tak czulam i nawet pierwsza siusiaczka zauwazylam, zanim mi go pokazal.:tak::tak::tak: a i wtedy to byl wg usg 10 tydzien i kilka dni, a wg ostatniej miesiaczki lecial juz 11.

Aaaaaaaa i wszystko zalezy chyba od sprzetu jakim dysponuje lekarz, u mnie wszyscy sie dziwili, ze tak wczesnie i juz widac :tak::-):-) no i oczywiscie latwiej zauwazyc kogucika niz kurke hehehehe!!!!

A i wiesz, twoj nick to bardzo ladne imie dla dziewczynki :tak::tak:
 
Właśnie dzisiaj byłam na usg ludzik ma 4.39 cm ale był okropnie wściekły :wściekła/y: , że mu zakłócamy wypoczynek i zaczął wyczyniać takie wygibasy że zajęło lekarce 15 minut zmierzenie go:) ale niestety nie pokazał czym dysponuje więc na razie słodka tajemnica:-) Kręcił się jak bączek czyli charakterek po mnie:) NIESTETY! :tak:
Ja mam ten mały problem że mojemu Y. żadne polskie imiona oprócz mojego nie podchodzą a poza tym on jest przywiązany do rodzinnej tradycji nadawania starożytnych imion:p cóż taka kultura:) wczoraj wpadł na pomysł imienia Alizee (ukochana babcia) i to byłoby już dla niego ustępstwo :sorry:
Ale myślę, że skończy się tradycyjnie z księgą imion i herbatką i będziemy wybierać:)
Dla dziewczynki ciągle chodzą mi po głowie: Natalia, Pola ... Sanya niezłe masz rację Ajako:D pomyślimy:D
 
Hej my dla dziewczynki mamy imię Milenka :-):-):-)
dla chłopca ...mi podoba się Fabianek ale mój mąż nie jest tym zachwycony,pozatym Kacperek mówi że będzie siostrzyczka hihi więc nie kombinuję z imieniem dla chłopczyka jak narazie,pozdrawiam Maja :-)
 
Mi dla chłopca podoba się bardzo Leon ale mój mężulek jest przeciwny ... ;(
Póki co razem wybraliśmy Kajetan, Kajtuś :-)- tylko to "Kajtek bez majtek" :baffled: nie daje mi spokoju... No ale czasu jeszcze trochę jest - zobaczymy czy nam sie nie zmieni pomysł.
A dla dziewczynki ... to trudniejsza sprawa . M chce Karolinkę ale mi to imię jakoś nie leży ale póki co sama nie mam pomysłu. :sorry2:
 
u nas dziewczynka to Łucja będzie a chłopczyk ja chciałam Olaf albo Maksym ale mój M. zawsze chciał Bolka na co ja się nie zgodziłam absolutnie i ostatecznie wymyślil Marka więc drogą kompromisu zgodzę się na Marka

ale dla dziadków i wszystkich naokoło wersja jest taka, że będzie Gwidon :-D babcie się żegnają jak to słyszą :))
 
:angry:dziewczyny serio mozna stwierdzic plec wtak wczesnej ciazy???? ja tez bymchciala wiedziec juz natychmiast to by wykluczylo...problem z imieniem..pzynajmniej czezsciowo...dla chlopaka tatus proponuje Kuba Kacper Kubusiow bardzo duzo jest a Kacper to psiak mojej siotry..wiec nijak.. mi si epodoba Jas , Gabriel, a dziewczynka koniecznie Amelka mimo prostestow taty...:-)
 
reklama
To teraz Ja!

Na szczęście mogę sama zadecydować jak będzie nazywało się moje maleństwo :) I wymyśliłam, że jak będzie chłopiec to FRANCISZEK JAN i to już jest postanowione. Z dziewczynką mam spory problem. Myślałam nad ZUZANNĄ, IGĄ, kiedyś strasznie podobało mi sie SONIA lub POLA, ale jakoś teraz mi się odwidziało :)
 
Do góry