reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

to gratuluje synka! teraz bedzie parka. ja bym chciala oby to byla dziewczynka coreczka mamusi..ale prawde mowiec oby bylo zdrowe . kolo 5 marca wybieram sie na usg prenatalne i byc moze ja tez bede juz wiedziala?:happy2::-)
 
reklama
Witajcie drogie mamy wrześniowe, jako kolejna chciałabym dołączyć do ekipy:!
w sprawie imion to u mnie też ciężki orzech, na razie ogólny koncert życzeń, łatwiej będzie z imieniem dla dziewczynki, ale jak chłopiec, sama nie wiem bo mojemu mężowi to żadne imię się nie podoba oprócz Aleksandra, Wielki człowiek i basta:!
 
Wiacie kochane ja rowniez jestem mama wrzesnowkowa a dokladnie wrzesniowkowo sierpniowa ale z roku 2007 moja coreczka ma pol roczku i nazywa sie Hanife
 
a mi cały czas chodzi po głowie Miłosz,

ale dla dziewczynki jeszcze nie mam pojęcia,
choć przeglądałam sobie kalendarz i wypisałam sobie takie:
Marta, Weronika, Róża, Michalina, Ewa, Lena
a dla chłopca:
Dominik, Eryk, Szymon, Mateusz, Błazej, no i ten wcześniej wspomniany Miłosz

no i dodam jeszcze że wolałabym krótkie imię

 
Pycha - Miłosz ładnie...., mnie dla chłopca ciągle w glowie Adam i Oskar, a podoba mi się jeszcze Aleksander ale ten ostatni odpada. Długie imię i nazwisko nie podoba i się w jednopaku;-)
 
u mnie tez jest problem bo mi sie np. podobaja imiona zdrobnione, a takie normalne juz nie i np.
podoba mi sie Antos, Franek, Jas, a Antoni, Franciszek czy Jan już nie :baffled:
 
pycha, mnie się szymon podoba:tak::tak::tak: gdyby brat mojego piotrka nie miał tak na imię, na pewno nazwałabym tak synka:tak::tak:
 
reklama
Witam serdecznie! I ja się przyłącze do wątku imieninowego, :-)
dla dziewczynki jakoś prościej podobają mi się:
Amelia, Nadia, Hanna, Lena, Wiktoria
Z imieniem dla chłopca będzie gorzej bo te które mi się podobają rosną już w rodzinie ale na pewno jeszcze nie ma:
Patryka, Jakuba, Dominika, Szymona, Igora.
Ale przed nami jeszcze kupa czasu do zastanowienia się może nam się jeszcze coś odwidzi??????:-):-):-)

 
Do góry