reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

Hej ja jeszcze niestety nie znam z mężem płuci a jestem w 17 ty . Tydzien temu bylam na wizycie i maleństwo za bardzo sie ruszało i zakrywało niestety Wstydliwe mam maleństwo
 
reklama
ja nie znam jeszcze płci, M chciałby chłopca to Igor mnie sie to imię nie podoba, dla dziewczynki mamy Iga
 
Iga ładne imię , Igor troszkę kojarzy mi się z takim wielkim chłopcem bez serca, takim ruskim ;) no ale jak by na skojarzenia patrzeć to nic byśmy nie wybrali

Leon i Bruno takie męskie
 
a ja nie wiem :p nie mam zielonego pomysłu czy syn czy córka... Mamy wersje beta czyli Milena i Gabriel. Ale nie wiem czy się nam nie zmieni bo słyszałam że Gabriel się robi popularne a ja mam alergie na popularne imiona. Ogólnie z imionami dla chłopca gorzej. ..
 
Akatsuki mi się wydaje, że teraz Milena też robi się popularne a szkoda bo też mi się podoba. Milenka/Emilka to moje typy bo ładnie brzmią dla małej dziewczynki i dorosłej kobiety. Dla chłopca też mi trudniej bo mam tylko jeden typ ale L się nie zgadza. Sam propozycji nie daje bo jak to ostatnio powiedział ma jeszcze dużo czasu. No niby tak ale ja już bym chciała do imienia się przyzwyczajać, jakoś do tego brzucha mówić czy o nim myśleć. Wiecie o co chodzi.
 
Igor b. Ładnie, mój chrzesniak ma tak na imię, słodki, grzeczny chłopiec z kręconymi włoskami ;) w ogóle Lubie rosyjskie imiona, zresztą nawet sama takie mam :)

Emilki, Milenki jestem na nie, ale poprostu znam ich wiele i Mam swoje skojarzenia
 
no to mnie zabilyscie teraz że Milena się robi popularne... ni więc w takim razie NIE MAM typów kompletnie.
 
My też nie mamy pomysłu na imię tak żeby sie zgodzi ze sobą :-p
M chce Eliasz dla chłopca - po moim trupie
Ja chce Noe M nie chce
Igi, Tymek, Jaś niby fajne ale nie czuje tego łał
Dla dziewczynki Lena, Tosia, Hania
Ale M sie nie podoba :baffled:
Ogólnie to chyba wymyślimy coś po porodzie :-D
Zawsze śmieliśmy się że dla Mai i Filipa to tylko Gucio albo Pajęczyca Tekla pasuje żeby już z jednej bajki było :-D
 
reklama
Noe fajne imię!
Milena mi się w ogóle nie podoba.
Imię Emilka bardzo lubię bo tak ma na imię tytułowa bohaterka książek L.M.Montgomery, które uwielbiałam jako dziewczynka :)
 
Do góry