reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

reklama
Wirginia Ksawery brzmi tak poważnie :o Jak będziecie to zdrabniali??
Dolga Dominik byłby pewnie u nas jakby się syn urodził ;) wiec jak najbardziej jestem na tak. Kajtek to takie trochę psie imię - sorry.
 
Ksawery to mi się średnio podoba a Xavier to od razu kojarzy mi się z synem Wiśniewskiego :p
Dominik ładnie.
Cieszę się, że my juz mamy to za sobą i Aleks pozostaje Aleksem :-)
 
Klementynka to jedna z wymyślonych kuzynek mojego dziecka
..
Z tymi Dominikami to coś jest na rzeczy... na roku mieliśmy takiego przystojniaka. ..
Mnie też bardziej Ksawery podchodzi. ...
 
reklama
Lilo bo to tak trudno wybrac... do tego tygodnia bylam pewna, ze bedzie Erin, ale później jak usłyszałam Millie.. tak mi wpadlo w ucho... taka dziewczynka siedzi z Maja przy jednym stoliku w szkole i jakos mi sie tak spodobało... Mai i Ali tez to imie sie podoba, maz mowi, ze jemu oba sie podobaja wiec moge zdecydowac ktore wole... dziewczynki chca Millie, no i mam teraz taki troche metlik bo do Erin troche sie przezwyczailam, ale ta Millie mnie kusi... zglupialam ;)
 
Do góry