reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

Maran,

Mnie nie musisz tego tłumaczyć ;) sama ostatecznie zmieniłam koncepcje. Oba śliczne więc weź to które bardziej się podoba :tak:
Millie jest takie delikatne.

A Erin hmm kobiece bardzo ale takie poważniejsze. Kojarzy mi się że śliczna rudą dziewczynka z mądrymi oczkami. Albo inaczej Erin kojarzy mi sie jakoś tak z wybitnym umysłem. No ktoś o tak pieknym, dostojnie brzmiący imieniu musi być piekielnie zdolny i inteligentny.

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja miałam nie lada przeprawę z imieniem dla bobaska. Na początku przeglądałam imienniki i wypisałam sobie kilka imion, które nawet mi się podobają, były tak między innymi : Aleksander, Piotr, Paweł, Maksymilian, Filip, Bartłomiej, Nikodem,Wiktor. Wybierałam imiona, które dobrze mi się kojarzą i których nasi znajomi nie nadali swoim dzieciaczkom. Żadne z nich nie podobało się mężowi, on mi wymyślał jakiegoś Leona, Kazimierza czy Bolesława i nawet wpadł na nadanie imienia mojego taty :-p No kurde, nie chciałabym aby przy każdym spojrzeniu na młodego ukazywała mi się twarz ojca, zwłaszcza, że jeszcze ma się dobrze i odpukać długo z nami pobędzie. Mama też swoje dorzucała oczywiście i teściowa. Masakra. Nie wspomniałam o tym, że od zawsze podobał mi się Kacperek, tylko że nie forsowałam go, gdyż jeden z naszych kolegów właśnie tak ma na imię. Koniec końców tak się już wnerwiłam tą gadaniną i wymyślaniem oraz posiadaniem w brzuchu bezimiennego stworzenia, że zmusiłam męża do tej jednej ważnej rozmowy. I padło na Kacpra :-) Ja się cieszę jak głupia, nie obchodzą mnie zdania rodziców, chociaż mówią, że się podoba oraz znajomych z paczki, których miny mówią coś w stylu " zgłupiałaś?" albo " chcesz na samym początku tak ukarać bobasa? " . No co to za pytania w ogóle? Skoro tak ktoś mówi to znak, że chyba kontakt z nim/nią trzeba sobie odpuścić i już :-p
 
Przeciez Kacper to nie jest zadne dziwne imie i nie sadze zebys nim skrzywdzila dziecko. Znam 3 Kacprow, jeden ma ponad 20 lat, drugi to nastolatek, a trzeci to dziecko w wieku szkolnym-podstawowka. Ci starsi ok, ale ten mlodszy to diabel :-)
 
Szczęśliwa - tu chodzi jedynie o fakt, że ten nasz kumpel ma też takie imię, a jest on baaaardzo wolnym duchem, zero ustatkowania czy myśleniu o przyszłości, zawsze miał tylko fiubździu w głowie i mega wyluzowanych rodziców, którzy zawsze na wszystko mu pozwalali. Aczkolwiek poradzić sobie zawsze umiał w każdej sytuacji no i przystojny jest :-p
 
Wiecie co? Niedawno moja koleżanka rodziła i dopiero kilka godzin po porodzie wybrano imię. Wcześniej mieli zbyt wiele typów i co chwilę zmieniali zdanie. Jest Lenka. A z tego co wiem to tak pół roku po urodzeniu można jeszcze zmienić imię bobaska także spoko buła :-)
 
reklama
Ania_kropla u nas tez pustka. Miała być Zuzanna ale nam się od widziała my z mężem chcemy Hanna tak jak moja mama ale Emilia się nie zgadza. I jesteśmy w dupie.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry