reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Waszego maleństwa? :)

Haha dziewczyny a myślałam, że to tylko u nas takie problemy z imieniem są, kurcze jakoś nic do mnie nie przemawia, a dla dziewczynki miałabym znowu tyle, że nie wiedziałam co wybrac :) Fabian to mi się nawet podoba, zobaczymy co mój na to, bo już się zastanawiam ze może nasze propozycje są nie Bardzo jak nie możemy się do tej pory zdecydować

Akatsuki napewno nie będę miała czegoś takiego, że zobaczę dziecko i sobie imię dopasuje, ja jakoś nie jestem z takich mocno uczuciowych i musze mieć sytuację jasno postawiona
 
reklama
Miałabym pewne obawy, że do końca życia z niechęcią będę się do niego odnosić haha ciekawe co byś nam ciekawego wymyśliła :d MoE prześlę po porodzie zdjęcie i dopasujesz ;)
 
Dziewczyny wiem, ze będą Emilki a co myslicie o imieniu Emil dla chlopca? Tez jeszcze nie.wybralismy :( dziewczynke chcialam Ksenia no ale ma byc synek i tu problem....
 
Dolga ja mam podobnie tylko, że dla chłopca jakoś miałabym więcej a dla dziewczynki pustka. Zastanawiam się coraz bardziej nad Wiktorią.
 
reklama
Do góry