reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie Imię ??

Fado123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
6 828
Klara
Zuza
Dziewczyny ??
Które lepsze ? ;)
Cały czas miałam w głowię Zuzię ,a teraz coś mnie trafiło ha ha
 
reklama
Ja sie mialam nazywac Klara ;) A co do Zuzi to jest slodkie dla malej dziewczynki, chociaz przyznam sie ze mam pieska Zuzie, straszna rozrabiake. Szczerze mowiac Klara podoba mi sie bardziej niz Zuzanna. A moze jeszcze jakies inne imie? Masz jeszcze chwile do namyslu.
 
reklama
A co jest dziwne, to widzialam w spisie nadawanych imion zarowno imie Zuzanna jak i imie Zuzia nie jako zdrobnienie ale imie ;) Mi sie Klara kojarzy z ksiazka a nie z jakimis pozal sie boze celebrytami.
 
Ostatnia edycja:
Ja sie mialam nazywac Klara ;) A co do Zuzi to jest slodkie dla malej dziewczynki, chociaz przyznam sie ze mam pieska Zuzie, straszna rozrabiake. Szczerze mowiac Klara podoba mi sie bardziej niz Zuzanna. A moze jeszcze jakies inne imie? Masz jeszcze chwile do namyslu.
Tak na marginesie Zuzia, Zuza i Zuzanna to jedno i to samo imię ;) więc pasuje i dla małej i dla dużej. My akurat mamy Zuze i bardzo podoba mi się to imię. Rozważałam jeszcze Sabina.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry