• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Jakie imie?

Tycia

Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a
Czy macie wybrane juz imiona dla dzidziusia?
Ja dla dziewczynki wybralam Oilwia,choc podoba mi sie rowniez Kornelia :D.niestety nie mam koncepcji dla chlopca,nic mi sie nie podoba ::).A pewnie bedzie chlopczyk... ;D
 
reklama
Jestem za Marcelem - też mi sie podoba !
a dla dziewczynki Emilia albo Łucja
___________________________________________________________________________________

 
mi się podoba sporo imion

dla dziewczynki:
Julia
Emilia
Agnieszka
Alicja
Zuzanna

dla chłopca:
faworyt to Karol
oprócz tego:
Ireneusz - Irek
Jarosław- Jarek
Dariusz
Igor
Szymon
Joachim

ale z moim połówkiem to jest kłopot, bo jemu nic się nie podoba ::) ::) ::)
 
Mam ten sam kłopot, bo mojemu mężowi też żadne imię się nie podoba!! Albo wymyśla takie, że głowa boli (np. Mściwój :laugh:)niby wiem, że żartuje, ale problem z wyborem imienia jest. Narazie wstępnie zaakceptował Zosię lub Mateusza, choć nie jest przekonany ::)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry