reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie?

moj synek bedzie mial na imie Franek, a dziewczynka... no i tu jest klopot bo zadne imie mi sie nie podoba. maz chce Alicja.
 
reklama
My z mężem stwierdziliśmy ze podobają nam się trakie imiona jak dla dziewczynki MAJA a dla chłopczyka Aleksander-Olek Alek OLO :)Mnie się też bardzo podoba imie Filip i Dawid ale cóz, a dal dziewczynki Wiktoria albo Weronika
 
Mi też  podoba sie bardzoooo imię MAJA ale tak miał nazywać sie nasz ANIOŁEK . Odradziła mi kolezanka zeby temu dziecku tak nie dawać na imie   :-[  :-[   :-[   :-[
 
Mysle,ze kolezanka ma racje...Ja niezmiennie pozostaje przy Oliwii,a dla chlopca w koncu wymyslilam Oliwier ;).To jeszcze nie na 100 % :laugh:
 
Mam pytanie do Agusi powiedz mi dlaczego koleżanka odradziła Ci Maję?
 
DO Ele
Dlaczego to wsumie nie wiem ale powiedzała ,ze nie powinnam tak samo nazywać.np.
Jak mowie o ciążach to jak miała bym powiedzieć :Jak byłam w ciązy z MAJA ALE TA CO UMARŁA troche dziwnie nie sadzisz :baffled:
 
reklama
Do góry