reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie?

nuska23 mi sie akurat twoje imie podaba nazywasz sie tak jak moja siostra do ktorej mowie Danusia lub Dana :tak:

Mowic nickami z cyferkami np agusia9915 zglos sie albo Irtasia 27 :-D :-D :-D
 
reklama
Ja rezyguje z cyferek przy nicku jak się do Was zwracam, bo i tak zostały dopisane tylko dlatego, że bez nich forum nie chciało przyjąć nicka z powodu zdublowania.
 
A ja mam Beata ,ale imię Agata bardzo mi się podoba dlatego mam taki nick:-D
 
OL mi nie przyszlo do glowy skad Ol ze od Olgi, bardzo ladne imie!

ja z kolei bardzom ciekawa jak ma na imie Patch...hi hi moze zdradzisz?

martula moj nick to susu plus um (z jednym zredukowanym u) i ali- co oznacza susu mama aliego, bo jakby mial urodzic sie syn to by byl (a moze jeszcze bedzie;-) Ali!!!! :-D :tak:
 
My do malej mowimy, robak, Makrela, Martyska, Marcys, Martinez itp.

A ja jesem Katarzyna (nie kasia!!). to chyba nie tajemnica :tak:
 
Irtasia, przeczuwalam ze masz na imie Irena :tak: serio :tak:

ale susumali to bym sie nigdy nie domyslila. piekne masz imie :tak:
 
reklama
a mnie sie dzis snilo ze spotkalysmy sie wszystie, zgadnijcie gdzie? w Berlinie :laugh2:

tak sobie mysle ze jedyna szansa zeby sie spotkac to sie umowic za rok ze jedziemy na urlopy w tym samaym terminie w to samo miejsce. dzieci sie beda razem bawic a my bedziemy balowac :tak:
 
Do góry