reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie?

reklama
Hehe, dzieci się będą bawiły a my będziemy balowac :confused: :laugh2:
A potem nas pozbawią praw rodzicielskich :baffled: :szok: :-D
 
Kasia, ty juz najgorsze przeczuwasz:laugh2: Balowac mozna i tak zeby nikt nie mial watpliwosci ze jestesmy dobrymi matkami :tak: a tak niegrzecznie balowac mozna by na zmiany :-D:laugh2::-D
 
lil kate, Joasiek dzieki za komplementy dotyczace mojego imienia:-)

lil kate to moze mialas sen proroczy, Berlin fajne miasto na spotkanie!!! przyjezdzajcie!!! choc mi sie marzy cos z woda, morze, ciepelko, tropiki...hi hi....;-)
 
:-D:-D:-DAlbo zostawimy dzieci z naszymi teściowymi oczywiście wszystkie razem w tym samym miejscu- dzieci będą się bawić, my będziemy balować na całego, a teściowe przechwalać się która wie lepiej jak zajmować się dzieciakami:-):-):-)
 
o tak Patch, one to umieja najlepiej :laugh2: oczywiscie mam na mysli przechwalanie sie :-D

Susumali, niemowleta w tropiki?? jeszcze nam sie przyzwyczaja i nie beda chcialy potem w europie srodkowej mieszkac:tak:
 
A u nas: Lenka, Lenulka, Leniwiec, Lenula; a jak jestem zła to nie kojarze chyba Lena :confused:. Kumpele z pracy mówią do nie Hipcio :-)
 
reklama
Do góry