reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie?

ja jak dziewczynka to OLIWIA :p albo JULIA a dla chlopca to Marcin lub Dawid
my tez juz postanowilismy chlopczyk bedzie Dawid a dziewczynka Oliwka
mi te sie bardzo podoba imie Oliwka i jak sie urodzi coreczka napewno tak jej dam na imie:-)

a ja chyba zmienie jak bedzie chlopczyk to nie Dawid a raczej dominik bedzie a jak dziewczynka to juz postanowione Oliwia
:-D:-D:-D:-D:-D

to tak samo jak my z mezem tez chcemy dopiero sie dowiedziec przy porodzie:tak:
a z imieniem im blizej lutego tym jestem bardziej niezdecydowana wczoraj wymyslilismy imie dla dziewczynki Weronika a dla chlopca to ja juz sama nie wiem:no:
leje z tego normalnie
nie ma jak to POSTANOWIC;-):-D:-D:-D
NO I TO
a u nas będzie dziewuszka i będzie miała na imię Hania :)
 
reklama
Agusia:-):-DPo Hani miała byc jeszcze Zosia...:tak:Cięzka sprawa z imionami. Teraz jak sobie myślę nad imieniem dla drugiego dziecka( o którym jeszcze nie myślę- uprzedzam pytania;-))to dziewczynka Helenka albo Łucja. A dla chłopca Ignacy:-)
 
A moje dziecko miało być Kubą lub Wojtusiem.Mężowi zdecydowanie podobało sie to pierwsze.Ale jak kiedyś będzie drugi synuś,to:-D:-D:-D:-Dwiadomo.


Mój synek reaguje na imię Kuba lub Kubuś(choć jest Jakubem),a teśc uparcie woła na niego Jakub ,no i mały ma go w nosie.NIE LUBIE,jak zdrabnia jego imię Jakubek(mąż sie śmieje"ja kubek",- "a ja filiżanka':-D).
 
u nas na początku miał być Konrad bo mężowi bardzo sie podobało, potem bardzo chciałam by był Grześ, ale mąż nie chciał, więc został Hubert bo to imie nam obojgu sie podobało :-)
a dziewczynka miała byc Gabrysia i jak naste pne dziecko bedzie dziewczynka to napewno bedzie Gabrysia:tak:
 
Moja córcia miała być Blanka lub Oktawia,Zosia też jest ładne i Oliwia ale ja mam tak na imię to nie pasowało :-) ale zostało na Zuzia.Dla chłopczyka Bartuś lub Dominik
 
reklama
Agusia:-):-DPo Hani miała byc jeszcze Zosia...:tak:Cięzka sprawa z imionami. Teraz jak sobie myślę nad imieniem dla drugiego dziecka( o którym jeszcze nie myślę- uprzedzam pytania;-))to dziewczynka Helenka albo Łucja. A dla chłopca Ignacy:-)

Ja jak będę miała córę to teraz myślę, że na imię dostanie właśnie Łucja. Mój mąż poprzedni chciał Julie, ale ja jakoś za tym imieniem nie przepadam, mimo wszystko.
 
Do góry