reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie?

reklama
U mnie będzie Szymon lub Jagoda. Postanowiliśmy, że płeć Dzidziusia będzie dla nas niespodzianką, więc wszystko stanie się jasne dopiero po porodzie.
A czy Wy pytacie lekarza o płeć?
 
hej, u nas od m-ca wiadomo, ze chlopak, co prawda liczylam na dziewczynke, ale coz... moze za siodmym razem:confused: :-D mamy trzy imiona na razie: Jas, Mateusz lub Michas.
 
Dla chłopca mam na razie do wyboru Tomek, Wojtek, ew. Julian (po dziadku), a dla dziewczynki - Gabrysia albo Amelia (po babci). W sumie jest sporo imion, które mi się podobają, ale każde ma jakieś "ale" - jedno zbyt popularne, drugie źle brzmi z naszym nazwiskiem, trzecie nosi nielubiana ciocia, czwarte już jest w najbliższej rodzinie itp. A to dopiero moje typy, jeszcze muszą zostać zaakceptowane przez mojego (czyli Wojtuś raczej odpada:-) )
 
A mnie chyba bardzo oryginalnie, bo tatus pochodzi z kraju arabskiego (moj maz znaczy sie) i mi tez sie te imiona baaaaardzo podobaja. Wiec albo bedzie Alia (jego propozycja)albo Aisha albo Leila(moje preferencje, zwlaszcza ostatnia). Co sadzicie?
 
fajnie , na pewno inaczej:tak:
a my po sobotniej wizycie wiemy że będzie Wiktoria, czyli Wiki tatusia...co zresztą było już dużo wczesniej ustalone:rofl2:
 
reklama
Ja nie wiem co będzie z tym imieniem...:baffled: Nie potrafimy dojść do żadnego porozumienia. Mi się podoba Staś, Kacper, Wiktor, a mój mąż na wszystko się krzywi... :no:No nie wiem...
 
Do góry