reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie?

JOASIEK ja z kolei wybralabym Milena bo jest orygibane, ladnie brzmi i faktycznie tyle fantastycznych zdrobnien. A na czesc babci na drugie dalabym Emilia Milena Emilia .....- brzmi dumnie!:happy: :elvis:
 
reklama
W związku z tym, że u nas ujawnił się wczoraj chłopak, to myślimy nad Andrzejkiem - po dziadku :blink: Jednak to imię jest dziś trochę mało popularne, więc jeszcze nie zatwierdziliśmy na 100 % i myślimy dalej :confused2: Za to mamy fajne zdrobnienie od Andrzejka - Anduś :happy: Ech, sama nie wiem ..... :confused: Co myślicie ? A może przy porodzie okaże się, że to jednak dziewczynka ? :baffled:
 
lil kate na to nie wpadłam :laugh2: Dobre !!! Oby taki przystojny jeszcze był jak Andy :rolleyes2: No, jak się wda w tatusia to jest szansa :cool: Jak na razie to ja jednak słyszę, że jako dzieciaczki to dziewczynki są słodsze - sukienusie, spineczki, kokardki, falbanki itp. Jak mąż się da namowić to skorzystamy z rady naszyc dziadków i postaramy się o następnego dzidziolka ;-) Ponoć musi być po równo - jedno dla mamusi i jedno dla tatusia :tak: Mamusia juz swoje ma w brzuszku (no bo synuś to niby mamusiny taki ;-)), a tatuś niech się stara :-p
 
A ja ciągle nie wiem, jak nazwać mojego synka:zawstydzona/y:. Mam rezerwowe imiona, ale jak mówię do niego czy Tomuś czy Julek to coś mi nie pasuje:-(. A nie ma imienia, które by mi się podobało i pasowało do nazwiska i innych okoliczności. Ja sama cierpiałam przez swoje imię przez całą podstawówkę (choć nie jest aż tak dziwne, jak mi się wtedy wydawało;-) ) i nie chcę tego samego fundować dzidziusiowi. Ale skąd mam wiedzieć, co jemu się będzie podobać???:confused: Jak mu czytałam imiona z kalendarza, to kopał na takie typu Zenobiusz, Alojzy czy Gwalbert:baffled:. Ja się nie zgadzam!!!
 
reklama
Dla corci milam imie upatrzone do dawna.Z synkiem rowniez mam ogromny klopot.Wiem jednak,ze w koncu zakocham sie w jakims meskim imieniu:-) .Na razie jest Konradek:-)
 
Do góry