reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie?

Tycia

Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
5 Marzec 2005
Postów
5 811
Czy macie wybrane juz imiona dla dzidziusia?
Ja dla dziewczynki wybralam Oilwia,choc podoba mi sie rowniez Kornelia :D.niestety nie mam koncepcji dla chlopca,nic mi sie nie podoba ::).A pewnie bedzie chlopczyk... ;D
 
reklama
jeśli będzie synuś to mi podoba się Marcel ,a dla dziewczynki wybiera monsz i będzie Wiktoria ;D
 
Jestem za Marcelem - też mi sie podoba !
a dla dziewczynki Emilia albo Łucja
___________________________________________________________________________________

 
mi się podoba sporo imion

dla dziewczynki:
Julia
Emilia
Agnieszka
Alicja
Zuzanna

dla chłopca:
faworyt to Karol
oprócz tego:
Ireneusz - Irek
Jarosław- Jarek
Dariusz
Igor
Szymon
Joachim

ale z moim połówkiem to jest kłopot, bo jemu nic się nie podoba ::) ::) ::)
 
Mam ten sam kłopot, bo mojemu mężowi też żadne imię się nie podoba!! Albo wymyśla takie, że głowa boli (np. Mściwój :laugh:)niby wiem, że żartuje, ale problem z wyborem imienia jest. Narazie wstępnie zaakceptował Zosię lub Mateusza, choć nie jest przekonany ::)
 
reklama
Do góry