reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

Witam wszystkie Grudnióweczki!!!
Mi też bardzo podoba się Natan- jak czytałam "Wspomnienia Borowskiego" to utkwiło mi to imię w pamięci. Poza tym-Miłosz, Mikołaj,Cyprian, Maksymilian. Za to dla córci Zuzanna albo Anastazja:-)
 
reklama
Jak będzie chłopak to: Wiktor Aleksander (negocjacje o pierwszeństwo imiona trwają) :p

Jak dziewczyna to może Marcelina, Wiktoria, Emilia lub co bardziej prawdopodobne Olimpia :)
 
a juz pisalam o naszej decyzji co do imienia na glownym watku. Ale i tu moge napisac.
Dziewczynka - jak blondynka to Bianka a jak ruda to Molly .
Chlopiec - Bianka albo Molly :) a to dlatego ,ze to nie bedzie chlopiec - tak mi sie cos czuje :)
 
Ja bardzo marzę o dziewczynce:-)
Jak będzie dziewczynka to:
Hania (Hanna) albo Zuzia (Zuzanna)
A jak chłopczyk (tu Mężowi pozwoliłam wybrać)
Szymuś albo Piotruś
a mi sie podoba Ignaś
 
Niestety jeszcze za wcześnie aby wiedzieć kto w brzuszku siedzi, mnie podobają się imiona Julia, Ewa, Anna, a dla chłopca Michał,Jan, Jakub.
 
Zarówno ja jak i moja druga połowiczka jesteśmy zgodni co do imienia dla dziewczynki- będzie to Wiktoria,
Jesli chodzi o imie dla chłopczyka to ciężko się nam dogadać;) nie wiem czemu podoba mi sie imie Mieszko, -a co Wy Grudnióweczki o tym sądzicie ?
 
reklama
My wczoraj stwierdziliśmy z Partnerem, że imię Noemi dla dziewczynki bardzo nam się podoba. Jednak nie wiem czy dzieci nie będą się śmiały czy coś bo wiadomo jakie dzieci bywają gdy imię jest rzadkie. Ale jeśli będzie dziewczynka to albo Noemi albo Martynka.
 
Do góry