reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

Noemi to rzeczywiście oryginalne imię ja się osobiście jeszcze z nikim o takim imieniu nie spotkałam. Martynka jest super!
 
reklama
Tak, Martynka jest super, ale Noemi też nam się podoba. Ale pewnie i tak będzie synuś, więc problem rozwiązany będzie i będzie Damianek:D Z imieniem dla dziewczynki ostatecznie pomyślimy jak będzie pewne, że dziewczynkę mam w brzuszku:)
 
Tak, Martynka jest super, ale Noemi też nam się podoba. Ale pewnie i tak będzie synuś, więc problem rozwiązany będzie i będzie Damianek:D Z imieniem dla dziewczynki ostatecznie pomyślimy jak będzie pewne, że dziewczynkę mam w brzuszku:)


A dziękuję, bo tak się składa,że ja mam na imie Martyna :-D

Moje opcje to:
Chłopiec - Marcel, Miłosz, Bruno (mąż obstawia Dawid, Damian,Konrad,)
Dziewczynka - Hanka.... i brak pomysłów

Ale oczywiście wiele się może zmienić, no i mam czuja, że to jednak boy ...
 
Nio u nas jeśli będzie córcia to Lenka a jeśli synuś to jest większy problem bo mężowi się podoba: Krystian, Sebastian albo Rafał. W zasadzie jeśli będzie chłopiec to zostawiam wolną rękę mężowi w wyborze imienia ( i tak czuję, że będzie dziewczynka) :-)
 
A ja nie wiem co mogę mieć bo mogłabym tonami jeść słodycze, ostatnio chlebek z miodem, lody:) Jedne mówią, że to na chłopca, inne, że na dziewuszkę;))))
 
Ja tez nie mam pojecia ,wpierdzielam wszytko hahahaha ! dostalam odbarwien na twarzy ( ze niby brzydne czy cos? ) a tam ....same zabobony ....co bedzie to bedzie :tak:.MOj Patryk do konca byl dziewczynka ,15 minut przed cieciem tez byl dziewczynka WIKTORIA ,a nie badal mnie jeden lekarz co by mogl sie pomylic ale 5 !!!!!! Wiec jakie bylo zaskoczenie ze sa jajka !!!!!!!:-) Przeczucie mi podpowiada ze drugi boy! ale zobaczymymy ;)
 
Mi się przeczucia zmieniają bardzo często, więc się nimi nie kieruję:p
Sąsiadka ma teraz dwóch chłopczyków, ale do końca byli dziewczynkami:)) Ja bym chciała zrobić sobie 3D zdjęcie, może będzie większa dokładność co do płci?
 
Ja jak narazie przeczucie mam od poczatku na chlopaka ,wiec sie tego trzymam :) .Byc moze sie i przeczucie zmieni hi hi hi ...jak wszystko ;)
Co do trówymiarowego badania jestem za ,napewno sa bardziej dokładnie widoczne narzady płciowe :-) ( a to nie jedyne plusy ) jezeli dzidzius zechce sie łaskawie ustawic aby tam go podgladnac hi hi .Moja kolezanka miala robione juz dwa tego typu badania ,pod koniec lipca rodzi.Widziałam i zdjecia i filmiki ....no cos pieknego zobaczyc jak sobie chlopak ssie paluszek .....a jaka pamiatka. NO i widac bylo 100 % jajka.....
 
dla dziewczynki Julia a dla chlopca Radzio:)oba imiona wybral narzeczony,szczerze mowiac to razem z przyszlym mezem chcemy chlopca;)
 
reklama
Kochane grudnióweczki!!!
Ja jestem pewna że mam chłopka pod sercem więc będzie dziewczynka :-))
Bo mam już 2kę i jak sobie za chłopca dawałam rękę obciąć wyszła... Amelia, jak byłam pewna, że 2ga córcia, nawet kupiłam pare sukieneczek to mam... Jonasza. No więc teraz się za chłopcami na ulicy oglądam i niebieskie śpioszki mnie prześladują, więc będzie Liwia, Julitka, no i niewiem co jeszcze.
Bo dla chłopca to Leon, Bruno, Wit, uwielbiam imiona Antoni (Tosiek) oraz Herbert (Herbi) ale mój mąż "kategorycznie odmawia" Więc pewnie nic z tego :-(
Jemu podoba się Kasian, ble nic z tego!!!
Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry