reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

Niusia_83

Lipcowa Mamusia Victora
Dołączył(a)
21 Luty 2008
Postów
1 099
Miasto
Harlow, UK
Tak pomyslalam, ze moglybysmy tu wpisywac propozycje imion dla naszych pociech:-)

Mi podobaja sie: Julia, Olivia, Nicola, Victoria (ale mam juz Victora, wiec byloby "troche" nie tak:-D).

Czekam na Wasze propozycje:tak:
 
reklama
ja też nie mam pomysłu, chociaż się nad tym zastanawiałam... ale chyba trzeba trochę jeszcze poczekać z wymyślaniem imienia ;) Podobno czasami jest tak, że ustalimy sobie jakieś imięa po urodzeniu okazuje się, że zupełnie nie pasuje nam ono do dziecka (mimo, że nam nadal siępodoba). Pozdrawiam!
 
My z Mężem już ustaliliśmy - jeśli dziewczynka to będzie Maja Magdalena ( po babci), jeśli zaś
chłopiec to Adam Stanisław.
Dla dziewczynki ja wybierałam pierwsze, dla chłopca decydowałam o drugim - tak ugodowo się podzieliliśmy.
 
Ja bardzo bym chciała Hanię albo Julcię:-)A chłopiec ..mi się bardzo podoba Ignaś, Antoś...a Mężowi Szymek i Piotruś:-)Dla dziewczynki ja wybrałam, a dla chłopczyka Mąż:-)
 
Ja też nie mam jeszcze pomysłó na imiona...
Chociaż dla dziewczynki podoba mi się Anastazja lub Lajla. Ale mąż bardzo kibicuje żeby był syn;-) Ciekawa jestem czy to dziewczynka czy chłopiec:-)
 
jA tez jeszcze nie mam wybranych imion !!!
Niewiem czemu wiecej podoba mi sie chlopiecych imion ,a nadzieje mam ze bedzie dziewucha ,chlopa juz mam !!!!
Chlopak : Natan ,Nikodem, Szymon, Gracjan ,
Dziewucha : Lajla ( jutka :)masz racje sliczne ),Nadja, Jacqueline ( ale jakos w Polsce nie bardzo to widze )
To na dzien dzisiejszy oczywiscie !!!! Decyzje u mnie sie szybko zmieniaja !
http://www.jacqueline.pl/
 
u nas miała być Olivia lub Olivier (lub Oliver) i urodziła sie Olivia

teraz jakbyśmy mieli drugie to propozycje sa takie- np. Max, Alex
dla dziewczynki np. Julia, Karen
 
Witam przyszłe mamusie :-) Ja miałam problem z wybraniem imienia między Oliwierem, Tymoteuszem i Erykiem. W końcu wybraliśmy to ostatnie :-)
Pozdrawiam
 
reklama
Dla dziewczynki Vanessa lub Liwia - chociaż pewnie druga połówka na Liwcię się nie zgodzi.. :)

A dla chłopca jakoś nie mogę wymyślić.. Przejrzałam już kalendarze, i nic..
A z propozycji które tutaj widziałam podoba mi się Natan - bardzo ładne, myślałam też nad Gracjanem, ale nie jestem przekonana :-) Ciężka sprawa
 
Do góry