reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imionka?

klio dziwne to co piszesz o tych niby "płaczliwych" imionach, no cóż każdy ma prawo do swoich opinii... Nie jestem pewna tylko czy nie urazisz tym dziewczyn, które właśnie tak zdecydowały się nazwać swoje córki.
Ja np. byłam zdecydowana na Amelkę ale mój synek wybrał inaczej i dlatego będzie Kinga...
 
reklama
Ja z mężem ustaliliśmy że dla chłopca ja wybieram imię (Filip) a dla dziewczynki on, lekarz twierdzi że będzie dziewczynka i teraz już nie mam nic do powiedzenia - najpierw była Aleksandra a teraz Klaudia albo Natalia... hmmm...
 
Boże :szok:
Padiqq - Teraz dopiero widzę, że Krystian to Twój faworyt :sorry2: Mam nadzieję, że moje słowa Cię nie dotknęły i że wiesz o co mi chodziło :tak: Napewno nie chciałam obrazić ani Ciebie ani nikogo innego :sorry2:


Diana!

No coś ty.:-) Zgadzam się z tobą ,że imiona kojarzymy z osobami które znamy i nawet podświadomie przypisujemy im cechy tych osób.
Moim zdaniem to ,że komuś nie będzie się podobał mój wybór w tej czy innej kwestii nie jest powodem do nerwów. W końcu najważniejsze żebym ja sama była z niego zadowolona.:-) Gust to zbyt indywidualna sprawa żeby o niej dyskutować , ile osób tyle opinii.
 
dla mnie to już lekka przesada, sama generalnie jestem za imionami w miarę oryginalnymi i rzadko spotykanymi, ale bez przesady..
chociaż możecie się dziwić, że tak piszę, jak mój syn będzie miał na imię Tymon:-):-D:-D
 
Witam ..:-)
Mam na imie Natalia i pisze ze tak powiem pierwszy raz .Hmm co do imienia to dla coreczki wymyslilam razem z chłopakiem Vivien a jak bedzie synek to Mathhew heh co do synka to jeszcze niewiem czy na 100% takie imie damy .Mi sie podobało imie Tosia dla corki ale moj chlopak zglosił kategoryczny sprzeciw mowiac ze kojarzy mu sie z serialem "Plebania" ( Tosiek jest wlascicielem sklepu ) wiec coz :-D Czekamy teraz na nasze malenstwo lecz cos nie chce wyjsc:-D pierwszy termin mialam na 26 wrzesnia i nic cisz a teraz według usg na 3 paz i tez cisza hmm zobaczymy polozna powiedziala ze w ciagu 12 dni jakby co mi wywolaja porod wiec w ciagu najblizszych 2 tyg spotkam sie z moja kruszynka heh ech juz nie moge sie doczekac:-)
 
reklama
My z mężem zawsze się kłóciliśmy o imiona dla dzieci. On zawsze chciał takie staropolskie. Jak się urodził Szymon to cały czas gadał, że będzie Kazimierz - no i ma na drugie, bo go w końcu przekonałam, potem z Tomkiem miał być Ignacy lub Wincenty no i jest Tomasz Wincenty. A teraz mi zapodaje Henryk, Józef (Stalin) hehe, Władysław, Zbigniew. Już normalnie wymiękam - znowu się zaczyna. Mam nadzieję, że może jednak się dziewczynka urodzi, bo przynajmniej w tej kwestii jesteśmy zgodni i ma być Maria Anna.
 
reklama
Do góry