reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie jest drugie Imię waszego dziecka i po kim nadane???

Moja córka ma na drugię tak jak ja. Mój tata chciał mi dać na imię Małgorzata, ale mama mu " nie dała" i dostałam tak na drugie i tak samo było w przypadku mojej córeczki...
 
reklama
cześc.Mój syn ma na imię Antoni(spodobało mi się jak byłam w ciąży i usłyszałam jak babcia wołała na wnuczka Antoś:tak:),a drugie po tatusiu Dariusz,czyli Antoni Dariusz:-D
 
moja córka ma Milena Wiktoria. Milena - imię to podobało mi się bardzo, bardzo dawno, nie było sławne, teraz robi się trochę oklepane:baffled: a Wiktoria - po mojej prababci-super kobitki;-)
 
2-gie imię mojego syna, Michał, jest po nikim, tak jak i pierwsze ;) Po prostu, podobały nam się 2 imiona, jedno więcej, drugie mniej.
 
Pierwsze imię dla mojej córuni wybraliśmy z mężem bo takie nam się podobało a na drugie nie mieliśmy pomysłu więc postanowiliśmy dać po położnej która witała Maje na świecie i z której byłam bardzo zadowolona:tak:
 
nasz synek ma jedno imię - nie chcieliśmy niczego komplikować bo i ja i mąż nie mamy drugiego imienia :)
 
A mój to Eryk Wiktor. pierwsze bo orginalne a drugie mialo cos oznaczac, albo "byc patronem" wiec od zwyciestwa-wiktoria-a ze chlopak to wiktor.
A kolezanka pieknie nazwala Ernest Adrian.
 
reklama
Vincent William, drugie imie nadane na uhonorowanie bliskiej przyjazni z czlowiekiem - bardzo bogatym biznesmenem, ktory popularny jest w naszym srodowisku ze swojej charytatywnej pracy i filantropii. Osoba o wielkim sercu bardzo ciezko w swoim zyciu pracujaca rozdala rownoczesnie okolo polowy swojego majatku na pomoc innym. W chwili obecnej mieszka w Panamie, natomiast w dalszym ciagu utrzymujemy bliski kontakt - niemalze codzienny i wkrotce maly Vincent William bedzie mial okazje odwiedzic duzego Williama. Dodam ze w momencie gdy wyslalam kartke z zawiadomieniem ze urodzil sie nasz syn z jego zdjeciem i imionami duzy William malo nie zemdlal z wrazenia poniewaz trzymalismy nasz zamiar w tajemnicy i on sie tego kompletnie nie spodziewal :) Mam nadzieje ze nasz syn bedzie tak samo szlachetnynm czlowiekiem jak moj przyjaciel....
 
reklama
Do góry