reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie jest drugie Imię waszego dziecka i po kim nadane???

reklama
Laura na drugie ma Łucja,po mamie mojego meza ,ktora mlodo zmarla,wiec moj maz nie pamieta jej....i tak chcielismy zeby nad Lala czuwala:):tak:
 
Mój maluch to Kacper Karol:
Kacper, wspólnie ustalone przez nas czyli rodziców,a jeżeli chodzi o drugie to nie planowaliśmy,ale Karol czyli imię naszego Papieża, mały urodził się dwa dni przed śmiercią Papieża i mąż zadecydował o nadaniu synowi,na cześć i pamiatkę wspaniałego człowieka
 
Moja córka ma na imię Aleksandra Magdalena.Pierwsze jest wybrane przez nas wspólnie,a drugie jest Madzia,bo tak Piotrek nazywał dziecko jak było jeszcze w brzuszku u mnie( nie wiedzieliśmy jakiej jest płci)!!!
 
Julia karolina
Julia - wybrał to imię mój mąż, Karolina na część Karola Wojtyły, bo mała urodziła się w dniu urodzin papieża( już po jego śmierci), i wierzymy w to mocno, że jest jej Opiekunem:-)
 
Sandra Oliwia

Ustalilismy z mezem, ze ja wybieram pierwsze, a on drugie imie. I konsultujemy je ze soba. Nasze propozycje bardzo nam sie spodobaly :-)

Sandra dlatego bo jako dziecko sluchalam piosenek piosenkarki o takim imieniu. Byla piekna kobieta o slicznym glosie. I wtedy juz chcialam aby moja corcia tekie imie wlasnie miala :-)

Oliwia bardzo podobalo sie mezowi i pasuje do pierwszego wiec tak zapisalismy :-)

Moja mama jest aniolem strozem naszej gwiazdeczki. Uwazalam jednak, ze imie i tak niczego nie zmieni. Przeciez i tak bedzie nad nia czuwala. U nas nie bylo tradycji nadawania imion po zmarlych, badz zyjacych krewnych. Wybralismy takie zeby bylo malo znane :-)
 
ja na chrzest jako drugie imie dałam Milenie--->Magdalena

powód?
zaden
poprostu ładnie brzmi MILENA MAGDALENA :-)
 
reklama
Do góry