reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie jest drugie Imię waszego dziecka i po kim nadane???

cześć moje drugie dziecko mialo miec na imie Adaś ale przy porodzie mój mąż gdy pielgniarka zapytala jakie imie dajemy dziecku to mój mąż odpowiedział Wojtuś i tak to wyszlo ni z gruszki ni z pietuszki serdecznie pozdrawaim
 
reklama
Milena Bożena
Obydwa wybrane przezemnie,drugie takie jak ma moja mama,babcia Milenki.Jakos tak juz u nas sie przyjelo,ja tez mam drugie po babci:-)
 
Piotr Franciszek :tak:
ustaliliśmy z mężem, że imię dla chłopca wymyślam ja a dla dziewczynki on
Piotr - bo zawsze mi się podobało to imię. krótkie, konkretne i bardzo męskie :tak: a Franciszek po moim ukochanym pradziadku, który zmarł jak miałam 3 latka

dziewczynka byłaby Zofia Elżbieta - Zofia, bo mężowi bardzo się podoba to imię, a Elżbieta po jego mamie
 
Oliwia Anna
pierwsze,bo zawsze mi się podobało,drugie po siostrze męża,która umarła jak była malutka
 
Moja córeczka ma na imię DOMINIKA KATARZYNA

Dominika, bo miała być Dominikiem, ale dopiero przy porodzie okazało się, że to dziewczynka :)

Katarzyna po mamie, bo tata tak zadecydował.
 
u nas Maja Zofia
Maja bo miała być Marja ale mężowi się średnio podobało, no to wyrzuciliśmy "r" i zostałą Maja, a Zofia po mojej ukochanej babci - prababci Majeczki
 
reklama
Moja córeczka ma na imię ZUZANNA ANNA. Zuzia wybraliśmy z mężem sami,bo nam się podobało a Anna to po chrzestnej.
 
Do góry