reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie jest drugie Imię waszego dziecka i po kim nadane???

Witam!
Nasz synek to Bartosz Piotr.
Bartosz - przez 4 miesiace był Marysią, a przez kolejne 4 Kubusiem, dopiero na tydzień przed porodem stał się Bartoszem i tak zostało. To imię nam się po prostu spodobało.
Piotr - to miało być coś po moim kochanym tacie - to jest też jego drugie imię, na pierwsze ma Mirosław, więc ....:no: No cóż uznajmy, że drugie było znacznie lepsze :-)
 
reklama
witajcie !
synek- michal mikolaj, bardzo mi sie podobaja te dwa imiona, michal to tez po moim pradziadku,
coreczka- emilia wiktoria, tez bez zadnych rodzinnych powiazan, poprostu podobaly nam sie, pierwsze ja wybierala, a drugie to kompromis...
 
Nasza Emilcia też ma jedno imię. Ja mam na drugie Emilia i mąż bardzo chciał mieć Mileńkę - i ma. Nad drugim imieniem się długo zastanawialiśmy i było tyle propozycji że nie mogliśmy wybrać i zostaliśmy przy jednym...
 
Moja Emilka (ale sie zasialo teraz Emilek, az mi jakos tak nie bardzo z tego powodu), ma na drugie imie Anna. To po mojej mamie :-) Chcialam w jakis sposob jej podziekowac za wiele, wiele roznych rzeczy, ale najbardziej za to, ze byla przy przychodzeniu na swiat swojej wnusi. A poza tym, jakos mi sie fajnie zgralo z Emka i dzieki temu mamy EmiliAnne :-)
 
Oskar ma na drugie Adam, po moim tacie; chcialabym aby po nim odziedziczyl wiele cech ;-)
 
Nasz Oskarek ma na drugie Dawid - po jego zmarłym kuzynie. W sumie nie wiemy dlaczego tak mu daliśmy, po prostu czuliśmy, że tak trzeba. Mój bratanek Gabriel też ma na drugie Dawid i chyba kolejni chłopcy w rodzinie też będą mieli... Z kolei córce (którą mamy dopiero w późnych planach...) chcę dać Anna, tak miała moja babcia, mama i ja na drugie. Fajna taka troszkę tradycja.
 
Maja Katarzyna
Maja - dwa dni przed porodem szukałam przepisu na dobry obiad w kalendarzu i na 9 kwietnia był najpyszniejszy odwracam a tam Maja:tak:, zostało i jest pysznie:-D
Katarzyna - po prostu po matce chrzestnej
Teraz będzie chłopak ( najprawdopodobniej bo tak wyszło z usg ) to na drugie na pewno będzie Mariusz po tatusiu:tak:, a na pierwsze to mam parę pomysłów i jszcze nie wybraliśmy.
 
Kamila Alicja
Kamila - bo to było jedyne imię, które się nam obojgu podobało:tak:
Alicja - bo jakieś drugie imię trzeba było dać i tak wypadło na zasadzie: no to może Alicja:confused::-)
 
Witam!!!Nasz synus to BENIAMIN ALEKSANDER Beniamin -po tatusiu(uparlam sie ze chce Juniora)a Aleksander(po mnie jestem Aleksandra-maz powiedzial jak ma miec do mnie pretensje to do ciebie tez)no i jest Beniamin Aleksander!!!!
 
reklama
U nas jest Zofia Helena, Zosia dlatego ze to bardzo piekne polskie imie a Helenka to taki prezent dla tesciowej bo urodzila sie w jej urodziny:-)
 
Do góry