reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie jest drugie Imię waszego dziecka i po kim nadane???

reklama
Angelika Małgorzata
Angelika-wybrał tata;wrócił kiedyś z pracy ( jeszcze nie znaliśmy płci maleństwa) i od progu oznajmił że będzie córa i na imię będzie miała Angelika.:tak:
Małgorzata-po mojej mamie


Oliwier Edward
Oliwier-wybrałam ja -podobało mi się zanim jeszcze zaszłam w ciążę
Edward-po ukochanym dziadziusiu męża ,wspaniałym człowieku( niestety nie żyje)
 
WERONIKA INEZ

WERONIKA - wybraliśmy to imię z mężem jeszcze jak ze sobą chodzilśmy i dzieci były w bardzo odległych planach...:tak::-D

INEZ ( hiszp. Agnieszka) - czyli po mnie bo ja jestem Agnieszka:-)
 
Alicja Ludwika :) pierwsze imię podobało nam się już dawno.
Poza tym córka (teraz ma 12 lat) naszej przyszywanej ciotki ma tak na imie a bardzo sie lubimy. A Ludwika - po mojej kochanej Babci, niestety już Ś.p.
Dla synia tez mam już wybrane, Krzysztof Tomasz, drugie oczywiście po tatusiu :-) no ale na syneczka troszkę trzeba poczekać, jest w planach :-D
 
reklama
Iga Paulina
Iga
- tłukło mi się po głowie odkąd koleżanka z forum wyjawiła jak da swoej córci na imię i kiedy moja córcia się urodziła i na nią spojrzałam tylko Iga mi do niej pasowało
Paulina - tak wybrał tata na pierwsze i takie imię miała nosić nasza córa, aż do pojawienia się jej na świecie kiedy to okazała się być Igą :-D:-D
 
Do góry