reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie kolory w dziecinnej sypialni :)

No to siup... małe zmianki u nas...

Julkowy kącik...
Tak było rok temu- Zobacz załącznik 300872

Tak było miesiąc temu- Zobacz załącznik 300873

A tak jest dziś- Zobacz załącznik 300874


Poza tym stara ława poszła hen daleko - Zobacz załącznik 300876


I jest duży stół :-) -Zobacz załącznik 300877


I już kończę zamęczanie ;-) -Zobacz załącznik 300878

:-):-):-)- Zobacz załącznik 300879


tylko łóżka pozakrywane ale w całości są ciemno brązowe w delikatny złocony wzorek ;-)
 
reklama
Paula fajne te zmiany, duzo ladniej teraz.Ja chyba jeszcze sciany bym zmienila na jakies jasne kremowe albo cos w tym stylu.To by wam jeszcze powiekszylo pokoik.No ale to juz moja wizja;-)
 
paula mebelki rozjaśniły pokój i popieram anię - spróbowałabym z jaśniejszym, spokojniejszym kolorem ścian bo ten daje po oczach ;-)
miałam swego czasu (jak się wprowadziliśmy) fazę na żywe kolory, teraz przemalowuję po kolei na stonowane

a co wy tak łóżko julci odsunęliście od swojego? :-D :-p
 
Powiem wam że ten kolor na żywo nie jest aż tak intensywny... ;-):-D
Teraz to bym chciała taki świeży wrzosowy... hehe...

Aneczka może i powiększy optycznie ale faktycznie nie doda ani centymetra więc chyba nie będę się zmuszać. W sumie w kuchni mam jasny- chłodny piaskowy kolor i jest ok ale w pokoju wolę bardziej kolorowo... może mi się zmieni :rofl2:

Kata no wiesz... mamy tylko jeden pokój a Julcia coraz rozumniejsza... :-D dlatego fotel ma koło szafy :-D dla jasności- przytulasy zawsze jako mocno śpi... :-p:-D

Alex dzięki :-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry