reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie kolory w dziecinnej sypialni :)

reklama
Świetny pokoik! bardzo gustowny:tak::tak::tak:

zobaczcie Krzysia...zdjecia z wrzesnia...wlasciwie doszły tytlko półki na ksiązeczki-czerwone z ikea...noi nasz maly spi jeszcze łozeczku:tak: i tak gdzies jeszcze przez rok bedzie spał...jakos dla bezpieczenstwa wole łozeczko:-)
 
Ostatnia edycja:
dotka bardzo przyjemnie i ikeowo :-)
ostatnio patrzyłam na te zasłony w ikei ale chyba kinia będzie miała trochę inny styl ;-)
chciałabym białe mebelki ale nie wiem co z tego wyjdzie :sorry2:
na razie upatrzyłam taką tapetę w castoramie (to nie jest kini pokój ;-) zapożyczony)
 
Kata:-) tapeta ładna:tak:dla dziewczynki super!
nasz ma pokoj tylko na biało...niestety nasze dziecko niszczy swoje sciany w pokoju malując jakie wzory:baffled:...wiec gdzies za rok zrobimy porzadek ze scianami...
 
Grzechotka, Dota- pokoiki cudne... może i Julcia się kiedyś swojego własnego dorobi :-D na pewno... Tylko najpierw trzeba działkę kupić i wystawić chatę... :szok::-D
Ale co tammm... może jako nastolatka się doczeka... :-D
 
oj paula a nuż wygracie w totka i będzie wcześniej :-) kumulacja jest ;-)
dota u nas zakończył się etap malowania po ścianach już jakiś czas temu ;-)
 
hehhe dota praktycznie takie same meble mamy :-D:-D:-D
kata tapeta śmieszna fajna :-D:-D
kuba po ścianach nie maluje ale mielismy naklejki wszystkie zostały zdarte potem były naklejki z sam samem i muminkami tez dnia nie przezyły wiec teraz sa sladay po naklejkach ale narazie nic nie robię z tym
 
reklama

Podobne tematy

Do góry