reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie kolory w dziecinnej sypialni :)

łeee no pokój pierwsza klasa!!!:tak::tak::tak:
to łózko dosc wysokie nie?? chyba,ze tak na zdjeciu wyszło.
 
reklama
Asia no no, fajowo !!!!

Kuba ciagle nie ma swojego pokoju zrobionego i nie wiem kiedy zrobimy, ciagle brak kasy

Dotka te lozka sa wysokie, moja siostra takie ma. Ale sa fajne
 
asiu bardzo ładnie!
a tą dolną część łóżka można na noc wysuwać w razie gdyby filipek spadł z górnej nie?
bo potem to już podłoga :-D
 
Ostatnia edycja:
Dopiero teraz zauważyłam pytania:baffled::
Kasiamaj, bieliźniarka ma z 10 lat, hehehe... Ale są podobne na allegro. W sklepach meblowych nie wiem...
Dota, nie takie wysokie - z materacem 62cm. Mierzone, hehehe
Kata, no wysuwam, ale jeszcze nie spadł...
 
A ja dopiero zdjęcia pokoiku zauważyłam :/ To się nazywa refleks ;)
Asiu pokoik super :) Ja teraz się intensywnie zastanawiam jak dzieciakom pokój urządzić i nic mi do głowy nie przychodzi, tzn. przychodzi, ale za dużo pomysłów na raz i nie wiem na co się zdecydować. Efekt pewnie będzie taki, że pójdę na spontan, jak ruszę na miasto i coś mi się spodoba to kupię i tyle (mam na myśli farby, tapety czy co tam jeszcze fajnego się napatoczy), a jak już ściany będą zrobione to reszta z górki pójdzie :)
 
reklama
Mi również bardzo się podoba. Moja Olcia ma taki sam kolorek ścian więc pewnie mogłabym coś do jej pokoiku dopasować z Twojej koncepcji.
 

Podobne tematy

Do góry