reklama

Jakie kosmetyki dla alergika???

Temat na forum 'Mały alergik' rozpoczęty przez kasia.883, 17 Maj 2009.

1. kasia.883

kasia.883 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam.
    Z jakiej serii mogłybyście polecić kosmetyki dla dzieci z wrażliwa skora?Co jest przez was sprawdzone???
    Moja córka Liliana od 7 miesięcy ma uczulenie na policzkach,lekarz przepisywał maści,w tym sterydowe ale nic to nie dawało.Z czasem doszłam sama na co mała ma uczulenie -kremy w Wiledy i inne.Obecnie kapie ja w Oilatum i jest troszkę lepiej,ale nie wiem jak długo.

2. Justa19

Justa19 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam Kasiu:-) Kosmetyki dla alergikow są z oznaczeniem "sensitive"...Np biala linia Nivea baby sensitive;-)

3. reklama
  4. najdziuty

najdziuty Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,
    Kasiu polecam ci krem firmy emolium. Moja corcia ma AZS i u niej na twarzy ten krem zadziałał. Pamietaj nigdy nie nakladaj zadnych masci sterydowych na cialo takiego malenstwa. Lekarze je przepisuja bo jest to wygodne a nie chce im sie szukac glebiej. Czesto po sterydowych masciach stan sie pogarsza.

Pozdrawiam

5. mamasynka

mamasynka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja używam dla synka kosmetyków hipoalergicznych z Nivea.

6. deli80

deli80 mama Oliwii i Maksymilian

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My od niedawna jesteśmy w gronie alergików. Mała ma 3,5 miesiąca i mamy zalecone kąpiele tylko w krochmalu 2 razy w tygodniu w pozostałe dni w sieniu lnianym. Na buzie doskonale podziałał krem dla dzieci F18. Chusteczki sensitive.

Ja też używałam te hipoalergiczne od początku, ale kazano mi odłożyć wszystko na razie.

7. BlueBay

BlueBay Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja polecam serię Lipikar la roche posay - zarówno balsam jak i oliwkę do mycia. Rewelacyjnie nawilżają i są bardzo delikatne

8. mamaBartoszka

mamaBartoszka Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    co do La roche posay, to zrobili fajna stronkę dla alergików Szkoła Atopii - sporo ciekawych informacji można tam znaleźć :)

9. deli80

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A jednak krem F18 muszę odrzucić :-(
    Chyba spróbuje ten emolium, ale jeszcze mam w domu nivea więc spróbuje ....

10. reklama
  11. Lejdis

Lejdis Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam jak stosuje sie kapiel w sieniu lnianym?moja corka ma 5 lat i chyba stosowalam juz wszystko od krochmali po rozne kremy dla alergikow ja polecam serie emolium i wazeline zwykla kosmetyczna,ladnie natluszcza i dziala a co do tego jest dobra dla kieszeni,pozdrawiam

12. deli80

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oj nie pamiętam dokładnie, ale chyba na szklankę wody 1 łyżka sienia zagotować i wtedy się robił taki kisiel z tego i trzeba odcedzić ziarenka. Ja dawałam 3 łyżki, ale mała kąpała się jeszcze w wanience wiec wystarczyło. Skórka ładna, ale samo robienie sienia tragedia. Nie raz przypaliłam. W krochmal się robi o wiele lepiej.

Poleć forum