reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie kosmetyki dla alergika???

reklama
ja polecam do ciałka i twarzy krem Cutibaza Cutibaza, krem półtłusty, 30 g - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie

i ostatnio odkryłam specyfik do kąpieli - ma podobny skład do emulsji z Oilanu ale cena o wiele sympatyczniejsza :-) Linomag, olejek do kąpieli dla dzieci i niemowląt, 200 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
od razu mówie ze troche ściemnaja z tym ze nie pozostawia tłustego osadu.... to jest baaaaardzo tłuste!!! ale my sie dzieki temu nie musimy juz smarowac kremem na noc ;-)
 
Polecam serię kosmetyków dla maluchów atoperal z kangurkiem - można kupić w Sklepie Alergika krem, szampon, emulsję. A i ważną rzeczą jest jeszcze proszek , w którym pierzesz ubranka - zobacz orzechy piorące!!! Ekologiczny hit:)
 
ja polecam dla alergikow eloderm . Kupuje w aptece, rewelacja. Ja mam dziecko z azs, wiec kosmetyki musza byc turbo lagodnie i bezpieczne.Ja mam balsam.
 
Nie znam tych kosmetyków, ale moja córka choruje na atopowe zapalenie skóry i przetestowałam już naprawdę wiele różnego rodzaju specyfików. Ale najlepsze okazało się Emolium. Kosmetyki może nie są takie tanie,ale biją na głowę wiekszośc kosmetyków, które są dostępne powszechnie w drogeriach.
Są bezzapachowe, skóra nie reaguje na nie alergicznie. Oraz autentycznie działają. Tak jak powinny. Nawilzają, koją.
Raz na tydzień córka bierze kąpiel z emulsją. Codziennie stosujemy balsam.
Link do: Emolienty dla alergików | Poradnik kobiety
 
Ostatnia edycja:
Do góry