reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie kosmetyki w ciąży?

Nie popadam w paranoję, jeśli nie studiowałaś medycyny i nie masz pojęcia na temat szkodliwości pewnych produktów to warto się nie odzywać. W każdym moimi poście zachowujesz się pouczająco i oceniająco. Pytanie jest proste jakich sprawdzonych firm ktoś używał będąc w ciąży. Po to żebym zaoszczędziła czas w sklepie, a nie żebym wysłuchiwała komentarzy "nie popadaj w paranoję". Oczekuje prostej i konkretniej odpowiedzi, a nie jakiś chamskich i nic nie wnoszących uwag. Co niektórzy na tym forum zachowują się jak by wszelkie rozumy pozjadali.
Zależy co kto uważa za sprawdzone. Mi mogą pasować kosmetyki takiej i takiej firmy a Tobie mogą nie pasować bo np dostaniesz wysypki. Więc pozostaje metoda prób i błędów. Naprawdę nie trzeba studiować medycyny aby wybrać coś z półki w drogerii.
 
reklama
Myślę że wszystko w temacie zostało powiedziane. Dzięki za rozmowy i życzę udanego wieczoru :)
 
Ostatnia edycja:
To była przenośnia z "medycyną" do całokształtu i pisania o przenikaniu przez skórę. Jeśli ktoś takiej postawy nie zna to chyba jednak coś jest nie tak kiedy się w temacie wypowiada i jeszcze próbuje mnie obrażać. Trochę kultury by się przydało. Cóż panie w drogerii jak widać mają lepsze pojęcie, rzeczowo konkretnie i na temat mówiły i zdecydowanie nie polecały mi wszystkiego co leci z półek.
Ja zadałam proste pytanie oczekując konkretnych odpowiedzi. Nie cenie ludzi przemądrzałych lubię inteligencję i brak poczucia wyższości 😉

Gunia mnie ta cała sytuacja wręcz bawi to dobry temat do porannej kawy z koleżanką. Dobra dawka śmiechu na dzień dobry 😊
No to skoro cię to wręcz bawi no to widać taką funkcję miał pełnić Twój wątek🥴
 
Nie no nie chce mi się nawet tego tłumaczyć jest to zbędne ale temat miał być normalny. Wszystko napisałam wyżej bardzo jasno i wyraźnie. Pewnie że mnie to bawi w życiu nie spotkałam się z ludźmi którzy w taki sposób się zachowują, a może spotkałam ale raczej omijam z daleka ale pośmiać się zawsze można :)
 
Nie no nie chce mi się nawet tego tłumaczyć jest to zbędne ale temat miał być normalny. Wszystko napisałam wyżej bardzo jasno i wyraźnie. Pewnie że mnie to bawi w życiu nie spotkałam się z ludźmi którzy w taki sposób się zachowują, a może spotkałam ale raczej omijam z daleka ale pośmiać się zawsze można :)
W jakimś celu zadajesz pytania, nie było to Twoje pierwsze. I zawsze masz jakiś problem z odpowiedziami. Może po prostu Twoje pytania są dziwne. Jeżeli chcesz się pośmiać to obejrzyj jakiś kabaret.
 
W jakimś celu zadajesz pytania, nie było to Twoje pierwsze. I zawsze masz jakiś problem z odpowiedziami. Może po prostu Twoje pytania są dziwne. Jeżeli chcesz się pośmiać to obejrzyj jakiś kabaret.
"Cześć dziewczyny mam pytanko. Jakich firm kosmetyków używałyście w ciąży?" Dziwne pytanie 🤔 hmmm ok.
Zacznij od przeanalizowania w jaki sposób Ty się wypowiadasz. Twoje komentarze są nie na miejscu od razu zaczynasz kogoś atakować. Nie kontynuujemy rozmowy bo to na prawdę nie ma sensu :)
 
"Cześć dziewczyny mam pytanko. Jakich firm kosmetyków używałyście w ciąży?" Dziwne pytanie 🤔 hmmm ok.
Zacznij od przeanalizowania w jaki sposób Ty się wypowiadasz. Twoje komentarze są nie na miejscu od razu zaczynasz kogoś atakować. Nie kontynuujemy rozmowy bo to na prawdę nie ma sensu :)
Tez jestem za tym żeby kończyć ;)
 
"Cześć dziewczyny mam pytanko. Jakich firm kosmetyków używałyście w ciąży?" Dziwne pytanie 🤔 hmmm ok.
Zacznij od przeanalizowania w jaki sposób Ty się wypowiadasz. Twoje komentarze są nie na miejscu od razu zaczynasz kogoś atakować. Nie kontynuujemy rozmowy bo to na prawdę nie ma sensu :)
Nikogo nie atakuje. Jeżeli Ty to tak odbierasz to Twój problem. Poza tym warto czasami skorzystać z wyszukiwarki bo takie pytania się powtarzają. Tak, nie ma sensu kontynuowania tej rozmowy bo do niczego nie prowadzi.
 
reklama
reklama
Do góry