reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie kosmetyki ??!!??

a ja używam od pierwszego miesiąca ciąży krem firmy Galenic, bardzo dobry, łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. ma przyjemny zapach. Polecam.
 
reklama
Ja używam Mustelli od początku ciąży mam także tendencję do rozstępów ale póki co skóra jest super nawilżona
i mam nadzieję ze nie powstanie zbyt dużo nowych
moja szwagierka używała mustelli aż do połogu i naprawde nie ma ani jednego rozstępu
a także ma tendencje podobno jeśli mają sie zrobic to i tak sie zrobią ale zawsze mniej!!!
 
Cześć Mamuśki!
Ja zaczełam uzywać Gerbera (chyba dlatego że nie wszystkie kosmetyki w czasie ciąży są wskazane) i jestem zadowolona, a że do szczupłych nie należę - rozstępy miałam i przed ciążą (zwłaszcza na udach). Teraz zapobiegawczo smaruje prawie całe ciało :-) Stosuję też oliwkę Bambino. Ale myślę że najważniejsze jest systematyczność stosowania.Pozdrawiam
ps. wymiar mojego brzucha to 102cm w pępku :-)jest co smarować
 
hej!
Ja używam oliwki zamiennie z balsamem do skory suchej.
A moja siostra uzywa "Krem-zel na rozstepy" z najnowszej serii Special Body firmy Kolastyna ok 15 zl za tubke - bardzo wydajny, bo to zel. Bardzo sobie go chwali, bo nawet zmniejszyly i wyblakly jej wczesniejsze rozstepy, takze moze cos w tym jest.
Chociaz ja i tak uwazam, ze jak ktos ma miec rozstepy, to sie przed nimi nie obroni :(

pozdrowka

edka
 
Do góry