reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie krzesełko do karmienia?

reklama
Zobacz załącznik 58876

Zobacz załącznik 58877My do dziś mamy krzesełko drewniane z ceratkowa tapicerką wczesniej mała siedziała do karmienia na górze a teraz ma odjęty blacik i krzesełko przystawione do stolika w tej chwili słuzy do zabawy i do jedzenia.
jedyny minus ze nie posiada pasów, z tym ze jest pas miedzy nogami zeby dziecko siee nie wysunelo. U nas to wystarczyło.
Z doświadczenie szczerze polecam.
Załączam zdjęcia tego modelu.
ja mam takie samo i jest ok:-):-):-)
 
Ja przy pierwszej córci miałam drewniane, ale ni do końca byliśmy zadowoleni, no może jak juz miała około roku, to było funkcjonalne, wcześniej źle tam siedziała(oparcie pod katem prostym), duże- więc wpadła do środka. Dla drugiej małej kupiliśmy zwykłe krzesełko plastikowe z Ikei, jest małe, dobrze wyprofilowane, ma pasy, zmienianą tackę.
 
Hej, jestem na etapie poszukiwania krzesełka do karmienia. Szukam czegoś konfortowego dla dziecka ale także z fajnym designem. Kolezanka przeczytała ostatnio o krzesełku firmy Inglesina a dokładniej model Zuma.


zuma | Inglesina Baby



Czy wiecie coś o nim?
 
Witam.
Krzesełko dość oryginalne patrząc na wygląd innych;] Jeśli chodzi o funkcjonalność jest zbliżona do reszty krzesełek do karmienia. Z tego co pamiętam sa trzy pozycje do nachylenia dziecka, a także kilka pozycji wysokości, po złożeniu jest też dość małe, chociaż składa sie troche trudniej niż typowe krzesełko do karmienia. No i siedzisko, jeśli nic się nie zmieniło to jest jedno z nielicznych krzesełek z siedziskiem z materiału, reszta robiona jest raczej z ceraty wypełnionej chyba jakąś gąbką.
 
Mnie zauroczyło krzesełko [FONT=&quot]„Zuma” marki Inglesina. Wygląda na wygodne i dla dziecka i dla mamy. A design.. same zobaczcie :)

zuma_fuxia_2.jpg

[/FONT]
 
Ja mam krzesełko zuma:) A raczej mój synek. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni;)
On - bo jest mu wygodnie a ja bo krzesełko jest ładne, doskonale spełnia wszystkie funkcje bezpieczeństwa i łatwo sie je czyści:)
Krzesełko wyglada niesamowicie. widziałam różne wzory, więc można idealnie dopasować do swojego mieszkania:)
 
Wlasnie przegladam fora i internet na temat krzeselek i znalazlam fajny filmik, na temat krzeselka zuma, ktorego uzywa moj synek :)

Mysle, ze to dobra wskazówka jak ktos by sie wahal:

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Gco6ETjHkpc"]YouTube- Baby Gizmo Inglesina Zuma High Chair Video Review[/ame]
 
Z doświadczenia moge polecic krzesełko do karmienia firmy Bebe Confort Omega,jest uniwersalne ponieważ nadaje się zarówno do karmienia jak i do zabawy.
 
reklama
Ja jestem za Bobolino. Te krzesełka sa stabilne, dobrze zaprojektowane i wygodne. Można powiedzieć, ze w zasadzie to taka wiodąca marka jezlei chodzi o takie mebelki dla dziecka. Widziałam, że są na promocji w ekids.com.pl - cena mnie zaskoczyła, bo myślałam, że są o wiele droższe.
 
Do góry