reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie krzesełko do karmienia?

reklama
czesc dziewczyny
własnie jestem na etapie kupna fotelika do karmienia i super te foteliki :) teraz musze się tylko zdecydować na któryś. pozdrawiam
 
Ja mogę polecić to:
Krzesełko do karmienia Polly 2 w 1 Wood Friends
świetne jest i posłuży baaardzo dlugo

Krzesełko ładne, z tego co widać na zdjęciach ma regulacje wysokości co pozwala dosunąć krzesełko do stołu różnych wysokości. Ja miałam drewniane i niestety można było albo wyżej niż stół albo całkiem nisko. Teraz chciałabym coś co pozwoli dziecku jeść razem z nami przy stole. Powiedz jak ze stabilnością na najwyższym poziomie? No i czy to całe krzesełko jest dość solidne żeby wytrzymać nawet ruchliwe dziecko?
 
Dobre krzesełko plastikowe powinno mieć regulowane siedzisko do drzemki po jedzeniu

moje dzieci spać to na pewno nie w krzesełku do karmienia :/ od tego to są inne miejsca...regulowane to bardziej dla dziecka które jeszcze nie siedzi ale zaczyna jadać posiłki stałe np.4-5 miesięczne dziecko...na pewno nie do drzemki(bynajmniej dla mnie)

Ja polecam krzesełko z IKEA :)


okazja-super-ikea-krzeselko-do-karmienia-polecam.jpg


mi zależy na tym aby dziecko posadzić nakarmić i to wszystko:)jak ktos ma takie same zamiary to super sprawa za małe pieniążki(w IKEA za 65 zł) :)też racja że jest lekkie nie takie duże masywne jak te inne z bajerami...ps.złożyć też mozna jakby co ;)
 
Ja też myślałam o krzesełku Ikea bo wydawało mi się, że nie ma sensu na tego typu przedmiot wydawać zbyt wiele. Ostatecznie jednak moje siostry kupiły małej na urodziny Bertoni Candy czy jakoś tak. I teraz wiem, że gdyby miała sama kupić drugie krzesełko napewno kupiłabym takie które:

- ma wysokie oparcie - moje dziecko zasypia w krzesełku chociaż wydaje się to niemożliwe :) Na pewno nie zasnęłoby, gdybym pochyliła oparcie. Znacznie lepiej jej się śpi na siedząco. Oczywiście jak zaśnie przekładam do łóżeczka :)
- jest składane - mam mało miejsca - 34 m kw :)
- ma miękką tapicerkę - widzę, że w krzesełku, które mamy mała lubi siedzieć bo jest jej wygodnie. W krzesełku Ikea zawsze się kręciła masakrycznie a tu sama chce wchodzić :)

Dokładną recenzję krzesełka, które mam dodałam na moim blogu. Za długa, żeby całą tu wpisać :) Jakby ktoś chciał poczytać to zapraszam - Mama i Gu :)
 
Rozważam zestaw 3w1 - rozterki między Baby Dan Angel a Icoo Grow with me 1-2-3
Czy któraś mamusia analizowała temat, ma taki zestaw?
 
reklama
Ja akurat dla swojego synka otrzymałam krzesło do karmienia w prezencie od jego chrzestnej. Bardzo dużym plusem jest regulacja krzesełka dlatego może ono ''rosnąć razem z dzieckiem''. Warto na to zwrócić uwagę. O innych istotnych przy wyborze elementach napisałam na swoim blogu więc zainteresowanych zapraszam do przeczytania wpisu.
Dobrze dopasowane krzesełko może naprawdę w znacznym stopniu ułatwić i umilić karmienie dzieciaczka
usmiech.gif

Pozdrawiam wszystkie mamusie! :)
 
Do góry