reklama

Jakie lakiery hybrydowe polecają mamy?

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez amanda14, 20 Czerwiec 2016.

1. amanda14

amanda14 Zaciekawiona BB

Z racji tego, że lubię dbać o paznokcie od dłuższego czasu robię sobie hybrydy bo są bardziej wygodne niż zwykły manicure. A wiadomo, że przy dzieciach trudno jest mieć zadbane pazurki. Miałam już sporo lakierów różnych firm ale już mi się znudziły. Ostatnio wyczytałam na jakimś forum o lakierach z MakeAR. Czy ktoś używał już tych lakierów? Może wy macie jakieś ulubione kolory i marki, które mogłybyście polecić?

2. cytrynowa_

cytrynowa_ Fanka BB :) Członek załogi

Ja lubie lakiery NeoNail. Ich neonowy pink jest boski.

3. reklama
  4. ciociakocia

ciociakocia Początkująca w BB

Ja używam lakierów firmy LaFemme i jestem bardzo zadowolona, pazurki trzymają się bardzo długo i nie odpryskują. Lakiery zamawiam bezpośrednio z ich strony internetowej lf.pl, bo wychodzi taniej. :)

5. malinka23

malinka23 Początkująca w BB

Dla mnie hitem okazał się Semilac. Na ich stronkę boje się wchodzić, bo maja takie wspaniałe promocje, że zbankrutuję. ;) Świetna jakość, bardzo nasycone, żywe kolory. Przy dziecku też można być zadbaną. Polecam wszystkim mamom.

6. amanda14

amanda14 Zaciekawiona BB

Dzięki :) każda odpowiedź inna :) myślałam, że wybiorę tak jak poleca większość z was no ale jeszcze nie potrafię wybrać. Na początek zamówiłam ten wspomniany makear i parę dni temu mi przyszedł. Dzisiaj po pracy zabieram się za robienie pazurków. Zobaczymy co wyjdzie :)

7. pipi123

pipi123 Fanka BB :)

ja robię hybrydy lakierami z Makear dobrze kryją i długo się trzymają, ostatnio miałam ponad 3 tygodnie ale zdjęła, bo miałam za dużo odrost.

8. amanda14

amanda14 Zaciekawiona BB

A masz jakiś swój ulubiony kolor? :) ja mam na razie ten 509 Lollipop

9. MISSbutterfly

MISSbutterfly Aktywna w BB

Lubię lakiery Neonail za trwałość i efekt :) Z tego co wiem, to większość dziewczyn/kobiet ma o nich dobre zdanie.

10. reklama
  11. amanda14

amanda14 Zaciekawiona BB

Też ich kiedyś używałam i mam średnie zdanie o nich. Jakoś słabo mi się trzymały. Może to wina moich paznokci, nie wiem

12. MajeczkaPL

MajeczkaPL Fanka BB :)

ja makear stosuje, ale neonail to nawet nie słyszalam, dwa mam z semilaca. nie sadze, ze to wina paznokci, pamietam, ze jak zamowilam zestaw do hybrydy to w nim byly takie lakiery firmy "krzak" masakra jakas, w ogole sie nie trzymały, schodziły sie do srodka, a jak kupilam na wlasna reke, te wspomniane to niebo a ziemia i nie trzeba miec wielkich umiejetnosci

Poleć forum