reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie lakiery hybrydowe polecają mamy?

reklama
Ja też od jakiegoś czasu stawiam na hybrydę:). Mam zestaw startowy Mollonu, więc robię sobie sama, a czasem i przyjaciółkom. Jestem w tym coraz lepsza:)
 
wiadomo, trening czyni mistrza! ;) ja już powoli startuję ze wzorami, lakiery z makear mają fajne pędzelki więc myślę że dużo ułatwią mi naukę.
 
ja polecam makear, mają naprawdę dobre lakiery, głębokie kolory, pigment bardzo dobrze kryjący i niezwykle trwałe, 3 tygodnie spokojnie, dalej nie sprawdzam bo nie lubię za dużych odrostów ;)
 
reklama
Ja lubię efekt syrenki na jasnych kolorach. Paznokcie wyglądają trochę jak perłowe :) Ostatnio też kupiłam taki pyłek co daje efekt lustra z makear. Chyba mirror powder się nazywa. Ale jeszcze nie robiłam nim paznokci. Jestem ciekawa jak wyjdzie. Może na sylwestra się skuszę
 
Do góry