reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie leki mozna brac karmiac piersia

Polecam domowe sposoby na przeziębienie. Gorąca herbata z malinami. Moczenie nóg w gorącej wodzie z solą do tego kubek gorącego mleka z miodem i czosnkiem i pod kołderkę, wygrzać się porządnie:)A jak to nie pomoże wtedy należało by udać się do lekarza
 
reklama
Na ból gardła do ssania są teraz tabletki z propolisem, maliną i witaminą C z Prenalenu. może ktoś z Was będzie potrzebował. ja ostatnio, mimo że w ciąży nie jestem ratowałam się nimi i pomogły, ból uśmierzyło.
 
z tego co wiem ibuprom jest niewskazany.. a przeciwbólowo, gorączkowo tylko paracetamol.
i karmić, nie przejmować się! nawet zdrowo :) moja córka nawet rotawirusa ode mnie nie złapała. moc przeciwciał
 
Moja szwagierka mieszka w anglii i już miała dość wszechobecnego paracetamolu przepisywanego na wszystie dolegliwości ciężarnej. Kupiłam jej ostatnio zestaw z prenalenu i wysłałam. Do miejscowe leczenie też ma swój sens i daje skutek.
 
Najlepiej to jednak żadnych. A jak już coś trzeba wziąć to zawsze trzeba się skonsultować z lekarzem bo przecież jak karmi się piersią to maluszek wszystko to, co my zażywamy dostaje
 

Podobne tematy

K
Odpowiedzi
7
Wyświetleń
545
Kasia2301
K
Do góry