reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie łóżeczka turystyczne polecacie

My kupilismy jane - tez takie z podwójna podłoga, uzywamy go i w domu, i na wyjazdach. Nasze kosztowalo chyba mniej niz 400 pln...Sporo moich kolezanek mi doradzalo taka opcje i w sumie uwazam, ze sie sprawdza. Teraz, jak Basia podrosla, uzywam go tez czasem jako kojca, wiec mozna powiedziec, ze to 3 w 1 ;-). Mi sie przede wszystkim podobala delikatna, nieagresywna kolorystyka- sporo modeli przez nas ogladanch mialo zbyt zywe barwy, jak dla mnie....
 
reklama
widzialem ostatnio dwupoziomowy kojec Jane J63 BONJOUR - czy ktos z Was go uzywal? Na pierwszy rzut oka wyglada bardzo fajnie: stabilny, mozliwosc ustawiania materaca na roznych poziomach, w zestawie z torba do transportu i palagiem z zabawkami, kola wyposazone w blokady...Super! Czy ktos z was juz zakupil? Jak oceniacie?
 
Kolorystyke łóżeczka można dobrac indywidualnie,ważne aby było bezpieczne oraz wygodne. Druga sprawa to funkcjonalnośc i warto zainwestowac w model,który będzie służył również jako kojec.
 
Ja go używam, zobacz, tutaj mój wpis:

My używamy jane - kosztowało około 400 zł, składa się do niewielkich rozmiarów, także jak jeździmy do rodziców, to bez problemu pakujemy je do bagażnika. Rozkłada się też bardzo szybko. Jest praktyczne, bo ma podwójna podłogę. Jak dzidzius jest mały, to leży sobie wyżej. A jak już większy, to rozpina się zameczek i ściąga tą wyższą "podłogę". Poza tym dizajn jest śliczny. Jane ma wszystkie rzeczy dla dzieci z takimi rysuneczkami - mnie osobiście to rozbraja :-) W sumie to żałuję, że kupiliśmy normalne łóżeczko, bo spokojnie mogliśmy używac to turystyczne jane w domu. Ale na szczęście normalne łóżeczko mamy z ikei, to nie było takie drogie :) Ale jak to rodzice z pierwszym dzieckiem - nakupują, nakupują, a potem się okazuje dopiero, co się przydaje i czego się używa :)
 
My używamy od niedawna graco contour prestige i mogę z czystym sumieniem polecić. Nasza mała ma trzy miesiące i na razie korzystamy w nim z podwieszanego łóżeczka, ale chyba lada dzień zamienimy na wersję głębokiego łózeczka, bo mała zaczyna się unosić. dobrze, ze mam taką opcję wyboru. chętnie korzystam też z dołączonego do tego łózeczka przewijaka. to bardzo wygodne, bo nie musiałam kupowac osobnego mebla. Z bajerów to łózeczko posiada taki fajny wibrujący materacyk, z wyłącznikiem czasowym, który uspokaja małą. czasami żartuję, ze i mnie w łózku przydałaby się taka funkcja:)
I jeszcze ma taki panel z zabaweczkami, który tez musze przyznać czasami się przydaje:) Także, jak na wstępie mogę polecić spokojnie.
 
acha, i oczywiście można bez problemu uzywać go jako łóżeczka stacjonarnego. ja właśnie wymieniłam swoje drewniane na to graco. drewniane trafiło do komisu:)
 
I dobrze zrobiłaś, dziecko nie będzie CI się obijac o szczebelki! Moja córcia kilka guzów zaliczyła. Niestety, nie od razu byłam taką mądrą mamą :)
 
No też nie tak od razu, tylko po pierwszym guzie i ryku na dobre pół godziny:) ale za to teraz mała uwielbia swoje łóżeczko i wcale nie chce byc z niego wyciągana:)
 
reklama
Witam!
mam podobny dylemat :)
mam małe mieszkanie i będę pewnie kursować po nim z łóżeczkiem, zdecydowana jestem na turystyczne teraz pozostaje tylko kwestia które..
na oku mam 3 :
babybutterfly - jestem do niego mało przekonana ponieważ jest o nim bardzo mało opinii, jest za to korzystne cenowo i ma moskitierę która zapewne się przyda, ja po wczorajszej nocy mam 5 komarowych ugryzień..
Bajeczne łóżeczko z Anglii ,budka,lampka+GRATIS (1047255689) - Aukcje internetowe Allegro
następne to jane zwróciłam na nie uwagę czytając to forum
JANE Kojec Duo Gwarancja BA (1051568541) - Aukcje internetowe Allegro
oraz
graco - wydaje się być najrozsądniejsze, dużo pozytywnych opinii zwłaszcza dotyczących stabilności ale z moskitierą ( wersja de luxe czy jakoś tak) jest bardzo droga :-( i materac jest mały ( 100x70 - niestandardowy ) nie ma też rozpinanego boku..
http://www.allegro.pl/item1045733116_www_e_graco_pl_kojec_contour_electra_2009_promocja.html
może ktoś widział te łóżeczka na żywo i może napisać coś więcej albo miał któreś z nich, czekam z niecierpliwością na odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:
Do góry