reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie łóżeczka turystyczne polecacie

My używamy od niedawna graco contour prestige i mogę z czystym sumieniem polecić. Nasza mała ma trzy miesiące i na razie korzystamy w nim z podwieszanego łóżeczka, ale chyba lada dzień zamienimy na wersję głębokiego łózeczka, bo mała zaczyna się unosić. dobrze, ze mam taką opcję wyboru. chętnie korzystam też z dołączonego do tego łózeczka przewijaka. to bardzo wygodne, bo nie musiałam kupowac osobnego mebla. Z bajerów to łózeczko posiada taki fajny wibrujący materacyk, z wyłącznikiem czasowym, który uspokaja małą. czasami żartuję, ze i mnie w łózku przydałaby się taka funkcja:)
I jeszcze ma taki panel z zabaweczkami, który tez musze przyznać czasami się przydaje:) Także, jak na wstępie mogę polecić spokojnie.
a czy dokupywałaś normalny materac do tego łóżeczka czy ten który jest w komplecie wystarcza??
 
reklama
Ja też poszukuję łóżeczka turystycznego. I zakładam, że będzie ono wykorzystywane tylko turystycznie:)
Zastanawiam się na chicco, znalazłam tylko pozytywne opinie o nim. Ale zależy mi na przewijaku, no i nie ma dwóch poziomów.
Zastanawiam się czy taki normalny przewijak można na nim położyć?
Druga opcja to łóżeczko Coneco Funny Game ŚWIAT DLA DZIECI ( www.mulan.pl ): FUNNY GAME CONECO KOJEC ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE. Ma dwa poziomy i co ważne przewijak, ale niestety nie znalazłam żadnych o nim opinii.
Macie może jakieś informacje o tych łóżeczkach?
 
Czy na to łóżeczko można położyć normalny przewijak?
Chodzi mi o łóżeczko firmy Jane, które polecacie.
 
Witajcie drogie mamy:) (swoją drogą coś mało na tym forum ojców, albo jakoś nie trafiam). Po przestudiowaniu z małżonką wszystkich waszych rekomendacji zdecydowalismy się w końcu na jane, tylko ze wybralismy dwupoziomowy JO9. W nim nie ma przewijaka, ale to nie szkodzi, bo mamy osobno. Potrzebujemy go głównie do podróży, wiec najistotniejsze, że łatwo sie składa i ma torbę do transportu w zestawie. Jako dodatkowy bonus traktuję miękki pałąk z zabawkami.
 
Czy na to łóżeczko można położyć normalny przewijak?
Chodzi mi o łóżeczko firmy Jane, które polecacie.
Jak pisałam tu juz wcześniej, ja mam łózeczko Jane, model dwupoziomowy. Bez problemu można położyc na nim przewijak. Tylko my po paru razach przestalismy w ogóle korzystac z przewijaka, po prostu rozkładaliśmy podkład na łózku i tak przewijalismy córcię, bo było nam o wiele wygodniej. Łozeczko super się sprawdza na codzień, bo drewniane poszło na sprzedaż :) Teraz mam wygodny i bezpieczny kojec i łóżeczko w jednym. Mogę Wam tu wkleić w sumie zdjęcia, zrobię w ten długi weekend teraz.
Ale jesli chcesz takie łóżeczko od razu z przewijakiem, to przyjaciólka kupiła własnie Graco, nie pamiętam za bardzo nazwy, na pewno coś z contour w nazwie, ale to chyba sa różne modele, musisz sobie zobaczyć. W każdym razie jest zachwycona, że podobno piękny dizjan, ma dużo fajnych bajerów.
 
Poniżej dodaję zdjęcia naszego łóżeczka Jane.
Zalety: jest lekkie, szybko się składa do małych rozmiarów, chowa się do specjalnej torby, można je bez problemu ze sobą zabrać. Ma podwójne dno, więc służy i przy małych i przy większych dzieciach. Jest ładne, ma fajny dizajn. Teraz wynosimy łóżeczko na taras, żeby mała była na powietrzu :)


P1060399.jpgP1060397.jpg
 
Zwykłe, proste, niedrogie :-) generalnie im więcej gadżetów tym łóżeczko droższe, a i tak z połowy tych klamotów się nie korzysta! Więc stawiam na prostotę i bezpieczeństwo, więc trzeba zwracać uwagę na zabezpieczenie przed złozeniem itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry