reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie łóżeczka turystyczne polecacie

multitask

oczekująca :)
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2009
Postów
2
Witam,
Przymierzam się właśnie do zakupu łóżeczka turystycznego, które będzie jednocześnie łóżeczkiem stacjonarnym :). W związku z tym zalezy mi na stabilności i wszelakich potrzebnych gadżetach które powinno łóżeczko posiadać typu : wytrzymały przewijak, odpinany bok dla starszego dziecka itp. Na tą chwilę zastanawiam się nad wyborem ARTI Delux Plus lub ESPIRO melody. Nie ukrywam że względy estetyczne też odgrywają rolę. Szalę na strone Arti przechylają płozy do bujania , które ono posiada. jednak nie mam pewności czy takie płozy się sprawdzają? Może wiecie które jest bardziej stabilne? Chętnie poczytałabym wasze opinie na ten temat. Może macie inne sugestie odnośnie łóżeczek?
Pozdrawiam
 
reklama
BabyOno Łóżeczko Turystyczne Wibracje Pozytywka (687171186) - Aukcje internetowe Allegro

ja mam takie ale nie wiem czy zdecydowałabym się na to łóżeczko jako łóżeczko stałe. materac oczywiście odpada, przewijak zbyt miękki ale ja i tak nie używam, ciężkie ale generalnie waży tyle co i inne a przy stacjonarnym nie jest to problem..poza tym ładne i wygląda solidnie. my korzystaliśmy na razie tylko raz- mały nie narzekał:-):-):-)
 
Dlatego jeżeli interesuje Cie model chicco spring to poszukaj w sklepach internetowych,nie decydowałabym się raczej na zakup z allegro ze względu własnie na te negatywne komentarze.
 
Ja mam od 3 lat łóżeczko baby design. Przystępna cena, nie najgorsze wzornictwo. Używamy go jak nazwa wskazuje turystycznie :happy2: sprawdza się dobrze :tak: Jedyne zastrzeżenia to takie, że nie umiałam go na poczatku składać :dry: ale się w końcu nauczyłam :-D system składania jest intuicyjny. No i mogło by mieć zdejmowane poszycie do prania, ale nawet nie wiem czy robią takie łóżeczka ze zdejmowanym poszyciem :confused:

Z gadżetów przydał się przewijak, kieszonki i podwieszane dno. Lampka i muzyczka podobają się córce, natomiast wibracji nie używamy bo buczy :sorry2:
 
PATEWKA ja to swoje chicco kupilam wlasnie na allegro, od sprzedawcy ze Szczecina, to chyba jakas hurtownia byla. Kosztowalo 180zl + przesylka. Po wplacie kaski nastepnego nia kurier przywiozl lozeczko.
 
My używamy jane - kosztowało około 400 zł, składa się do niewielkich rozmiarów, także jak jeździmy do rodziców, to bez problemu pakujemy je do bagażnika. Rozkłada się też bardzo szybko. Jest praktyczne, bo ma podwójna podłogę. Jak dzidzius jest mały, to leży sobie wyżej. A jak już większy, to rozpina się zameczek i ściąga tą wyższą "podłogę". Poza tym dizajn jest śliczny. Jane ma wszystkie rzeczy dla dzieci z takimi rysuneczkami - mnie osobiście to rozbraja :-) W sumie to żałuję, że kupiliśmy normalne łóżeczko, bo spokojnie mogliśmy używac to turystyczne jane w domu. Ale na szczęście normalne łóżeczko mamy z ikei, to nie było takie drogie :) Ale jak to rodzice z pierwszym dzieckiem - nakupują, nakupują, a potem się okazuje dopiero, co się przydaje i czego się używa :)
 
Witam wszystkie kochane mamy.
Ja kupiłam mojemu synkowi tradycyjne łóżeczko drewniane.Ze względu że często jeżdzilismy do teściowej i mamy zdecydowaliśmy kupić łóżeczko turystyczne.Wybór padł na model Babybutterfly.Jest rewelacyjne pod każdym względem.Bardzo ładna kolorystyka i wykonanie.Sprzedający odradził nam tylko model z płozami bujanymi bo były gdzieś wypadki.Łóżeczko ma kółka i zamiast tego bujaka można leciutko pobujać malca.
Łóżeczko drewniane trafiło na allegro i zostało turystyczne w pokoju.Zainwestowaliśmy tylko w lepszy materac i naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni.Mamy je już rok i nic się nie dzieje.Jestem teraz w 2 m-cu ciąży i łóżeczko mam już z głowy.Tylko nie wiem jak zareaguje starszy synek.Najwyżej kupimy drugie
Tu jest model mojego łóżeczka:
ŁÓŻECZKO KOJEC LAMPKA WIBRA MOSKITERA MODEL2010 (989836712) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry