reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mam szansę na to by to była ciąża?

Dołączył(a)
2 Lipiec 2018
Postów
5
Witam.
Ostatnią miesiączkę miałam 14.06 do 19.06, moje cykle bywają różne, to znaczy nie jestem do końca regularna, ale ostatnio trwały około 36-38 dni. Dnia 15, 18, i 19 czerwca, współżyłam z partnerem, tak podczas okresu, wtedy jeszcze nie kończył we mnie, ale odbył się stosunek bez zabezpieczenia. Ale dnia 22, 25, 26 I 27, także odbył się stosunek ale tym razem partner skończył we mnie parę razy, także bez zabezpieczenia. Według kalendarza miesiaczkowego owulacja wypada 2 lipca, ale po zrobieniu testów owulacyjnych wynika że odbyła się wcześniej. W każdym razie nie wiem dokładnej daty owulacji. A do następnej miesiączki mam około 2 tygodni.
Jestem lekko przeziębiona, a przynajmniej się tak czuję, katar i lekki kaszel. Od jakiś 3 dni, mam większe piersi i bolące, ale ni tak jak na miesiączkę, gdyż wtedy bolą trzy razy tyle co teraz i zazwyczaj jakieś parę dni przed. A teraz po prostu są bardziej okrągłe i działaj 2 lipca po mału ból ustępuje. Od wczoraj chodzę trochę więcej do toalety. Na test jeszcze za wcześnie. A z partnerem staramy się o dziecko, więc chciałabym dowiedzieć się od was czy miałyście coś podobnego? Albo jakie miałyście wy te najwczesniejsze objawy ciąży?
 
reklama
Witam.
Ostatnią miesiączkę miałam 14.06 do 19.06, moje cykle bywają różne, to znaczy nie jestem do końca regularna, ale ostatnio trwały około 36-38 dni. Dnia 15, 18, i 19 czerwca, współżyłam z partnerem, tak podczas okresu, wtedy jeszcze nie kończył we mnie, ale odbył się stosunek bez zabezpieczenia. Ale dnia 22, 25, 26 I 27, także odbył się stosunek ale tym razem partner skończył we mnie parę razy, także bez zabezpieczenia. Według kalendarza miesiaczkowego owulacja wypada 2 lipca, ale po zrobieniu testów owulacyjnych wynika że odbyła się wcześniej. W każdym razie nie wiem dokładnej daty owulacji. A do następnej miesiączki mam około 2 tygodni.
Jestem lekko przeziębiona, a przynajmniej się tak czuję, katar i lekki kaszel. Od jakiś 3 dni, mam większe piersi i bolące, ale ni tak jak na miesiączkę, gdyż wtedy bolą trzy razy tyle co teraz i zazwyczaj jakieś parę dni przed. A teraz po prostu są bardziej okrągłe i działaj 2 lipca po mału ból ustępuje. Od wczoraj chodzę trochę więcej do toalety. Na test jeszcze za wcześnie. A z partnerem staramy się o dziecko, więc chciałabym dowiedzieć się od was czy miałyście coś podobnego? Albo jakie miałyście wy te najwczesniejsze objawy ciąży?
Mam za sobą dwie ciąże, w obydwu zaczęły mnie bardzo boleć piersi na tydzień prZed spodziewana miesiączka, jeszcze przed zrobieniem testu wiedziałam że jestem w ciąży. Normalnie nie odczuwam bólu.
 
Nie chce diagnozy. Chcę dowiedzieć się jakie wy miałyście oznaki, takie najwczesniejsze. Czekam czekam niecierpliwie na test.
 
Nie chce diagnozy. Chcę dowiedzieć się jakie wy miałyście oznaki, takie najwczesniejsze. Czekam czekam niecierpliwie na test.
Ja już w pierwszym tygodniu ciąży podejrzewalam że coś jest na rzeczy bo nagle zaczęly mnie pobolewać piersi co nie zdarzało się u mnie nawet przed okresem.to był pierwszy objaw.
Kilka dni później pojawiło się lekkie plamienie-oznaka że zapłodnione jajo osadzło się w jak doczytalam.
Potem doszło lekkie przeziębienie, wyskoczyła opryszczka co tez moglo byc efektem baaardzo wczesnej ciązy.
To były pierwsze objawy i byly prawidłowo przeze mnie rozpoznane jako ciąża.
potwierdzenie miałam 2 tygodnie poźniej jak zrobilam test.
Tobyła moja pierwsza ciąża- w wieku 35 lat wièc bardzo dobrze znam swoj organizm i jal pisze bardzo szybko nabralam podejrzen. [emoji4]
 
No faktycznie szybko. Dziękuję Ci za to że podzieliłaś się tym :)
Nie chce się nakrecać ale fakt jest taki że tydzień później I czuję że mi zaraz odpadna te piersi, zwłaszcza skutki, ból jest dużo... Większy niż kiedy od czasu so czasu mnie bolały przed okresem. Teraz jest inaczej. Wiem to.
 
Przykro mi , ale tutaj się prawdopodobnie nie dowiesz , bo panie odrazy są nastawione bojowo i zaraz by Ci wprowadziły wychowanie do życia w rodzinie . Sama miałam taką sytuację , żadna nic mądrego nie powiedziała tylko swoje ,,złote myśli" .Jestem ciekawa czy na wszystkie pytania znają odpowiedzi Te które najwięcej pouczają i się naśmiewają , przypuszczam ,że sama na necie siedzą i się doszukują na ich ,, mądre " pytania .
,, Kobieta Kobiety Nigdy Niezrozumie "
Widzisz z kiedy jest post ?
 
reklama
Przykro mi , ale tutaj się prawdopodobnie nie dowiesz , bo panie odrazy są nastawione bojowo i zaraz by Ci wprowadziły wychowanie do życia w rodzinie . Sama miałam taką sytuację , żadna nic mądrego nie powiedziała tylko swoje ,,złote myśli" .Jestem ciekawa czy na wszystkie pytania znają odpowiedzi Te które najwięcej pouczają i się naśmiewają , przypuszczam ,że sama na necie siedzą i się doszukują na ich ,, mądre " pytania .
,, Kobieta Kobiety Nigdy Niezrozumie "
Ty też za dużo mądrego nie powiedziałaś 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry