reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży

reklama
Zwiekszony apetyt i wstret do kawy juz kilka dni przed terminem okresu który juz nie przyszedł[emoji6]
 
Nie nie ,zawroty głowy normalna i częsta sprawa w ciąży i nie oznaczają niczego złego :)
 
Tylko żeby ktoś nie pomyślał że zawroty głowy zwiastuja poronienie, bo to bzdura.
No właśnie tak myślę. I zaraz zacznę ryczeć, bo kręci mi się w głowie, w zasadzie takie dziwne uczucie mam i teraz czytam,a tu takie przypadki.

W pierwszej ciąży okropny głód, no i brak @, druga poroniona, ale miałam przy niej po prawej stronie ciała dziwne ciarki miejscowo. Trzecia grubo przed @ jak się pochylałam, to czułam krew w nosie.

Oby te zawroty głowy nie były poronieniem :(
 
Moim pierwszy objawem ciąży było to,że okres nie przyszedł. Potem nie miałam żadnych objawów aż do czasu, gdy miałam wielki brzuch, a dziecko kopało, więc doszła zgaga i problemy z trzymaniem moczu i puchnięcie stop od gorąca lekko, ale to też już w zaawansowanej ciąży. I to tyle.
 
Ja nie miałam żadnych objaw. Po prostu wiedziałam za byłam w ciąży ponieważ znam swoje ciało bardzo dobrze i zanim zrobiłam test to wiedziałam ze wyjdzie pozytywny i to było pare dni przed @.
 
No właśnie tak myślę. I zaraz zacznę ryczeć, bo kręci mi się w głowie, w zasadzie takie dziwne uczucie mam i teraz czytam,a tu takie przypadki.

W pierwszej ciąży okropny głód, no i brak @, druga poroniona, ale miałam przy niej po prawej stronie ciała dziwne ciarki miejscowo. Trzecia grubo przed @ jak się pochylałam, to czułam krew w nosie.

Oby te zawroty głowy nie były poronieniem :(
Sama siebie zacytuję:
Niestety poroniłam na początku sierpnia, ciąża rozwijała się zbyt powoli, samo poszło. Jeszcze musiałam być w cudzym szpitalu, bo byłam z dziećmi na wakacjach...
 
reklama
Do góry